ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

آداب و رسوم زندگی در خانه و آپارتمان در کانادا

آداب و رسوم زندگی در خانه و آپارتمان در کانادا

در فرهنگ کانادایی وبرای کاناداییها مراقبت از خانه و حیاط بسیار مهم بوده و کاناداییها در فصول مختلف سال زمان زیادی را برای نگه داری از حیاط و فضای سبز جلوی خانه هایشان صرف می کنند. به همین نسبت آنها از همسایگان خود نیز انتظار دارند تا نسبت به نگهداری از این محیطها توجه لازم را به کار ببرند.  در بسیاری از شهرها و شهرکها، آیین نامه های شهرداری مالکین و صاحبین خانه ها را ملزم می سازد تا درحفظ و نگهداری املاک خود بکوشند و حتی جریمه نیز برای تخلفات آیین نامه در نظر گرفته اند. بسیاری از شهرها در فصل زمستان، مالکین را ملزم می نمایند تا برف روی پیاده روی جلوی منزل خود را پارو کنند. در صورتیکه شما در آپارتمان اجاره ای زندگی کنید، این وظیفه بر عهده صاحبخانه خواهد بود. در فصل تابستان نیز صاحبان خانه موظفند تا چمن جلوی خانه را همیشه کوتاه نگه داشته ومانع رشد بی رویه چمن و علفهای هرز شوند.

 

بسیاری از کاناداییها فاصله خود را با همسایگانشان نگاه داشته و به راحتی رابطه صمیمانه برقرار نمی کنند، هرچند که بچه ها از این امر مستثنا بوده و اگر شما فرزند داشته باشید، مطمئنا فرزندان شما به راحتی با دیگر بچه های محل و والدین آنها آشنا خواهند شد. این فرصت بسیار مناسبی برای آشنا شدن فرزندان شما با فرهنگ و آداب کانادایی می باشد. بسیاری از کاناداییها انتظار ندارند که مردم بدون دعوت به دیدن آنها بروند، اما در شرایط اظطراری همسایگان معمولا به سرعت به کمک همدیگر می روند. در صورتیکه با همسایه خود، صاحبخانه و یا در صورت زندگی در آپارتمان با شخص مسوول نگهداری از آپارتمان دچار مشکلی شدید، قبل از رفتن به سراغ مقامات، بهتر است که مشکل را از طریق گفتگو حل کنید. کاناداییها به طور کلی سعی می کنند تا مشکلات را بین خود و از راه گفتگو حل نمایند. حل و فصل اختلافات از طریق نظام حقوقی به طور کلی آخرین راه چاره به حساب می آید.

واقعیت زندگی در کانادا، به خصوص در شهرهای بزرگ کمبود زمان است. بسیاری از شهرهای کانادا از لحاظ جغرافیایی بسیار وسیع بوده و افراد برای سر کار رفتن و برگشتن از محیط کار از ماشین شخصی و یا وسیله حمل و نقل عمومی استفاده می کنند. این رفت و آمد زمان زیادی از وقت آدمها را صرف کرده و به همین مناسبت بیشتر کاناداییها فرصت زیادی برای گذراندن با دوستان، خانواده و همسایگان خود ندارند. این موضوع شیوه زندگی را به حدی تغییر داده، که بسیاری از تازه واردین تصور می کنند که کاناداییها تمایل زیادی به خوشگذرانی ندارند. بسیاری از تازه واردین به کانادا این سیستم را متفاوت با کشور مبدا خود می بینند، خصوصا در فرهنگهایی که تاکید بر تعاملات فردی و اجتماعی بسیار زیاد بود. زمانی که به دنبال محل مناسب برای زندگی می گردید بهتر است که به مسافت ها و فشار زمانی نیز دقت کنید.

419 بازدید

نوشته‌های خیلی خوب برای یادگیری سریع زبان انگلیسی :

 

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی

 

 کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

 تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از وبسایت زبانشناس کمک بگیرید:

نظری بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.