موفقیت در آزمون های زبان انگلیسی

آزمون های زبان انگلیسی

Ultimate Word Success

کتاب کلید موفقیت در آمادگی آزمون های بین المللی زبان

يكي از راه هاي پيشرفت در يادگيري زبان انگليسي استفاده از منابع جامع تست ها است كه كتاب زير موفقيت شما را در آزمون هاي بين المللي زبان انگليسي بيشتر ميكند.

کلید موفقیت در هر آزمونی تمرین است .کتاب Ultimate Word Success  دانش آموز زبان را برای آزمونهای انگلیسی نظیر PSAT – SAT – ACT -GED و سایر آزمونهای استاندارد زبان انگلیسی آماده می سازد.

چنانچه تمایل به شرکت در آزمون های بین المللی زبان را دارید حتما یک نگاهی به این کتاب بیاندازید. در زبر توضیحاتی در رابطه با این آزمون ها آورده شده است.

آزمون های زبان انگلیسی:

ACT یکی از دو امتحان استاندارد برای ورود به دانشگاه در آمریکا است. اولین بار در پاییز سال ۱۹۵۹ برای رقابت با SAT دیگر امتحان ورودی دانشگاه توسط آقای اورت فرانکلین لیندکوییست شروع به کار می‌کند. دانش آموزان بسته به انتخاب خود و توانایی‌های خود می‌توانند هر کدام از دو امتحان را برای ورود به دانشگاه بدهند.
ACT بیشتر در قسمت‌های میانی آمریکا و شمالی آمریکا استفاده می‌شود و SAT در قسمت‌های کناره‌ای در جنوب آمریکا استفاده می‌شود.

آزمون های پیشرفت آموزشی کلی GED (جی ای دی) مهارت های سطح دبیرستان و دانش متقاضی را در ۵ زمینه زیر می سنجد : هنرهای زبانی، نوشتن ؛ هنرهای زبانی، خواندن ؛ مطالعات اجتماعی ؛ ریاضیات ؛ و علوم . این آزمونی است که "فرصت دوم "را برای دانش آموزانی که مقطع دبیرستان خود را تکمیل نکرده اند پیشنهاد می کند . این آزمون بر پایه کامپیوتر می باشد .
 

The key to test-taking success is practice. Ultimate Word Success prepares students who are studying for the PSAT, SAT, ACT, GED, and other standardized tests by providing scores of entertaining and engaging vocabulary-building exercises

azmon22

1266 بازدید
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.