جهت دریافت مدرک تافل فوری و گرفتن مشاوره با شماره 09360402976 تماس بگیری

آموزش فارسی زبان ژاپنی

اموزش زبان ژاپني

کتاب آموزش مقدماتی  زبان ژاپنی به فارسی

عشق من ژاپن

كتاب آموزش فارسی زبان ژاپنی يكي از بهترين كتاب هايي است كه در زمينه اموزش زبان ژاپني به تاليف رسيده و به علاقه مندان به زبان ژاپني اين كتاب فوق العاده توصيه مي شود.

نام کتاب : مکالمه ساده زبان ژاپنی

فرمت کتاب : PDF

تعداد صفحات: ۸۰ صفحه

سریال عشق من ژاپن در ۱۰۰ درس گنجانده شده است و هر درس یک عیارت یا جمله کلیدی که در مکالمات زبان ژاپنی و روزمره آنها کاربرد دارد را آموزش می دهد . شخصیت اصلی این سریال آقای لئو می باشد که برای فراگیری ورزش رزمی آیکیدو که کشور ژاپن مهد آن است آمده است و برای مدتی در ژاپن اقامت خواهد داشت. از آنجایی که او در کشور خود با زبان ژاپنی تا حدودی آشنایی پیدا کرده است گفته هایش مودبانه و رسمی می باشد .لذا به شما دوستان توصیه میشه که سخنان این دوست عزیز را سرمشق خود قرار داده و از فراگیری زبان شیرین و بلد آوازه ژاپنی لذت ببرید.

در این کتاب با تعدادی از اصطلاحات زبان ژاپنی ،شعر های کوتاه این زبان و نیز لهجه و تسمیه های صوتی و تقلیدی زبان ژاپنی که بسیار مفید و آموزنده است آشنا می شوید.آشنایی با زبان ژاپنی،شناخت فرهنگ ادب و هنر زبان ژاپن را میسر میسازد.و با علم به این زبان که می توان دروازه ژاپن را به روی خود گشود و با مردم این کشور احساس نزدیکی دوستی و صمیمیت کرد. امید است این کتاب برای افرادی که تمایل به یادگیری زبان ژاپنی دارند مفید واقع شود.

دوستان برای آموزش زبان ژاپنی به وب سایت http://www.nhk.or.jp/lesson/persian/index.html نیز می توانند مراجعه کنند که واقعا یک منبع بسیار مفید برای آموزش ژاپنی از بخش فارسی رادیو ژاپن هر هفته پخش می شود. امیدوام مطالب این سایت آموزش زبان ژاپنی   برای شما دوستاران زبان مفید باشد

 

a2d آموزش ژاپنی

8931 بازدید
5 دیدگاه

5 پاسخ به “آموزش فارسی زبان ژاپنی”

 1. reza گفت:

  سلام
  ممنون میشم اگه کتاب آموزش مصور ژاپنی و چند کتاب مثل آموزش زبان روسی وآلمانی به زبان فارسی رو برام بفرستین
  ممنون

 2. ویتا گفت:

  سلام باید این کتاب ها را بخریم.

 3. نام خود را وارد کنید گفت:

  سلام. این کتاب فایل صوتی نداره؟

 4. محدثه گفت:

  سلام. کتاب فایل صوتی نداره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.