جهت دریافت مدرک تافل فوری و گرفتن مشاوره با شماره 09360402976 تماس بگیری

آموزش اصطلاحات عامیانه اصناف ۱

مكالمه در اصناف

Biz Talk 1 More American Business Slang and Jargon

بحث کسب و کار زبان عامیانه آمریکا و اصطلاحات مخصوص یک صنف ۱

در حيطه كسب و كار و مكالمه هاي مربوط به اصناف قواعد خواص و لغات و لصطلاحات مخصوص به آن صنف وجود دارد و آموزش اصطلاحات عاميانه اصناف نسخه ۱ براي تقويت بحث در مورد يك كسب و كار موفق بايستي اين قواعد را دانست كه كتاب فوق شما را در اين زمينه راهنمائي مي كند.

مجموعه Biz Talk که باز کاری از استاد آموزش انگلیسی عامیانه David Bruke معروف می باشد به آموزش انگلیسی عامیانه و رایج در محیطهای کاری پرداخته است . مکالمات آمریکایی در محیطهای کاری و تجاری همیشه ترکیبی از اصطلاحات و عبارات عامیانه بهمراه یکسری گفتارهای تخصصی بوده و طیف وسیعی از شاغلین اعم از پزشکان , سیاستمداران و برنامه نویسان کامپیوتری گرفته تا مکانیک ها بهنگام ارتباطات کاری و شغلی از این زبان عامیانه استفاده میکنند بهمین جهت نویسنده این مجموعه برآن شده است تا بواسطه مکالمات و دیالوگ های جالب و تصاویر سرگرم کننده و تمرینات آمده در کتابها, بازاریان و شاغلین را با این گفتارها و کاربرد آنها در موقعیت های متفاوت آشنا سازد. 

این مجموعه دو سطحی راهنمای جامع اصطلاحات , عبارات وگفتارهای عامیانه , رایج , معمول و مختص به کار و تجارت بشمار می آید  و مواردی از قبیل تبلیغات در کار , مذاکرات کاری , بازاریابی , کامپیوتر , سرمایه گذاری را همسان با مسائل دفتری و اداری پوشش داده است . سطح اول این مجموعه Biz Talk 1 را می توانید در ادامه مطلب به رایگان دانلود نمایید.لازم به ذکر است فایلهای صوتی Biz Talk 1 در دسترس نیست و دوستانی که این فایلهای صوتی را دارند می توانند با دوستان به اشتراک بگذارند.

Biz Talk 1 American Business Slang and Jargon

A guide to colorful slang, idioms, and jargon used in American business. Explains terms used in advertising, negotiations, marketing, computers, and finance, as well as general office terms. Includes quizzes and puzzles as well as a glossary.

untitled

1165 بازدید
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.