هزاران عبارت رایج در زبان انگلیسی

اصطلاحات عامیانه انگلیسی

A Boatload of Idioms Over a thousand English expressions

یادگیری بیش از هزار اصطلاح و عبارت رایج و عامیانه در زبان انگلیسی

چند هزار عبارت و اصطلاح رايج و عاميانه كه در زبان انگليسي مورد استفاده قرار مي گيرد و كاربرد دارد را در يك كتاب داشته باشيد كه شامل مطالب جذاب و مورد توجه است و به شما نيز در يادگيري هر چه بيشتر زبان انگليسي كمك مي كند.

اصطلاحات ، شیرینی و جذابیت هر زبانی می باشد و در عین حال شاید یکی از سخترین نقاط و حوزه های هر زبان می باشد .کتاب قایقی از اصطلاحات یک کتاب جذاب و خواندنی و بسیار کاربردی برای یادگیری اصطلاحات عامیانه انگلیسی می باشد .این اصطلاحات همراه با توضیحاتی در مورد اصطلاح آورده شده است که برای خواننده جهت به خاطر سپاری اصطلاحات بسیار مفید باشد .

ابن کتاب برای زبان آموزان زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته نوشته شده است. در این کتاب همانند دیکشنری ها یک جستجوی سریع و فهرست الفبایی قوی برای پیدا کردن اصطلاح مورد نظر وجود دارد که یک نکته مثبت کتاب به حساب می آید. در انتها می شود گفت این کتاب برای کسانی که می خواهند به مانند یک انگلیسی زبان و در واقع فردی که زبان مادری اش انگلیسی است صحبت کنند و این توانایی را کسب کنند که اصطلاحات را که افراد انگلیسی زبان به کار می برند را بخوبی متوجه شوند بسیار مفید است . در ادامه یک صفحه از کتاب را که عکس گرفته شده است را می توانید مشاهده کنید و خود کتاب را به شکل رایگان ار وب سایت زبان دانلود دریافت کنید .

Idioms are often described as the spice of a language because of the colorful way they can sum up an idea (for example, “mad as a hornet” is an illustrative, yet simple expression to show anger). However, idioms can be one of the most difficult areas to learn, especially in English. Even the best student’s speech will remain a bit stilted without a working knowledge of idioms; indeed, they are the final measure of fluency.

A Boatload of Idioms presents more than a thousand idioms, along with definitions, origin explanations (where known), sample sentences and exercises. Also, a search index is offered as a quick reference tool. This program is aimed at intermediate-to-advanced ESL students as well as native English speakers who want to improve their language abilities. Once idioms are easily understood, speaking English can be a “cake-walk

estelahatrayej2

1851 بازدید
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.