افزایش قدرت نوشتاری در زبان آلمانی

نوشتار زبان آلمانی

 

کتاب Developing Writing Skills In German

فرمت PDF

تعداد صفحات ۲۷۷

کتاب حاضر یک کتاب بسیار کامل و آموزنده برای افرادی است که می خواهند مهارت های نوشتاری زبان آلمانی شان را تقویت کنند . این کتاب که با فرمت PDF در سایت زبان دانلود برای زبان آموزان زبان آلمانی قرار گرفته است از جمله کتاب های معروف یادگیری نوشتار زبان آلمانی است.

این کتاب برای همه زبان آموزان زبان آلمانی مناسب می بااشد و شما در هر سطح زبان آلمانی از ابتدایی تا سطح پیشرفته می تواتنید از این کتاب استفاده کنید.

جهت بهبود نوشتار زبان آلمانی مهارت های زیر لازم است :

* گسترش دامنه لغت (Vocabulary)

یک نویسنده خوب دامنه لغت گسترده و عمقی دارد؛ یعنی علاوه بر این که تعداد زیادی لغت و اصطلاح می داند کاربرد هر کدام را نیز خوب می داند.گسترش دامنه لغت می تواند به صورت ضمنی (Incidental) یا به طور مستقیم یا ارادی (Direct Learning) و یا ترکیبی از هر دو باشد.
یادگیری ضمنی لغت می تواند از طریق خواندن کتاب های خوب ، خواندن مطالب سرگرم کننده مثل چیستان،لطیفه و جملات زیبا به زبان آلمانی باشد.همچنین گوش دادن آهنگ های آلمانی،تماشای فیلم های آلمانی ، استفاده از نرم افزار ها و بازی هایی رایانه ای نیز راه های خوبی برای یادگیری لفت به طور ضمنی هستند.
یادگیری مستقیم یعنی یادگیری لغات با استفده از خواندن آن ها در فرهنگ های لغت.یکی از تکنیک های یادگیری مستقیم نوشتن لغات و اصطلاحات در یک دفتر و حفظ کردن حداقل روزی یک لغت است.امروزه سریع ترین و آسان ترین روش یادگیری لغات استفاده از نرم افزارهای ویژه این کار است.
همچنین استفاده از جعبه لایتنر یادگیری لغات را آسان و لذت بخش می کند.

* تمرین املای کلمات (Spelling)

یادگیری املای کلمات بخش جداناپذیر "خوب نوشتن" است.زیرا نوشتن کلمات با املای صحیح در نهایت باعث می شود بهتر بتوانید پیامتان را به دیگران منتقل کنید.همچنین نوشتن صحیح املای کلمات و دوری از غلط های املایی به نوشته شما اعتبار می بخشد.

* تقویت مهارت خواندن (Reading)

با خواندن متن های مختلف به آلمانی می توانید .علاوه بر این که دامنه لغت و املای شما تقویت می شود، با روش ترکیب کلمات و چیدمان کلمات در کنار یکدیگر آشنا می شوید .پس خواندن متن های آلمانی باعث می شود شما هم الگو برداری کنید و مانند آنها بنویسید.به عبارت دیگر اگر انتظار خروجی خوبی (خوب نوشتن) دارید،باید ابتدا ورودی ها را تقویت کنید.
*
تقویت گرامر (Grammar)

دستور زبان(گرامر) خوب از ابهام در نوشته جلوگیری می کند ،در مقابل گرامر ضعیف و نوشته ای که اشتباهات گرامری دارد از اعتبار،تاثیر و اهمیت نوشته کم می کند.
*
یاد گرفتن اجزای سخن (Part of Speech) مانند اسم،فعل،قید،صفت برای نوشتن ضروری است.
*
یاد گرفتن قوانین نشانه گذاری مخصوصا قوانین استفاده از ویرگول

 

5626 بازدید
7 دیدگاه

7 پاسخ به “افزایش قدرت نوشتاری در زبان آلمانی”

 1. babak گفت:

  سلام
  میخواستم از وب سایت شما چند کتاب آموزش زبان آلمانی را دانلو کنم اما متاسفانه رمز عبور نیاز دارد
  اگر امکان دارد راهنمائی فرمائید.
  باتشکر
  بابک

 2. سبا گفت:

  با تشکر فراوان

 3. هادی گفت:

  سلام همه ی لینکهای دانلود سایت در بخش المانی خراب است
  اگه میشه درسی را صوتی بزارید که به زبان فارسی اموزش بده

 4. نام گفت:

  لینک های دانلود کار نمیده و صفحه ای با خطای Forbidden ظاهر میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.