انگلیسی در کسب و کار

Business

انگلیسی در کسب و کار

انگلیسی در تجارت برای دانشجویان

نام کتاب: انگلیسی در کسب و کار

نام کتاب به لاتین: Business English

نویسنده: Carolyn M. Seefer & Mary Ellen Guffey

فرمت: PDF

تعداد صفحات: ۵۶۲

زبان آموزان و دانشجویان عزیز، شما یا وارد دنیای کار شده اید و یا به زودی وارد دنیای کار میشوید، و نیاز دارید تا مهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید. کتاب انگلیسی در کسب و کار میتواند به شما کمک نماید تا دانش شما در این زمینه افزایش یابد و شما مطمین خواهید شد که در کسب و کار روز داشتن مهارت های ارتباطی بسیار مهم و اثربخش است.

کتاب انگلیسی در کسب و کار به هزاران دانشجو در سرتاسر سال کمک مینماید تا مهارت های گفتاری و نوشتاری خود را افزایش دهند. این کتاب به عنوان بهترین کتاب در سه دهه اخیر بوده به این علت که به درستی عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده است. در کتاب بلوک های کوچک آموزشی از سطح ساده تا پیشرفته ایجاد شده است پس بنابراین زبان آموزان و دانشجویان میتوانند به راحتی مطالب را فرا گیرند و آن را به خاطر سپارند.

Business 2

در متن کتاب شما ابزار آموزشی را خواهید یافت که بسیار کمک دهنده بوده و به همراه آن ویژگی های جدیدی ایجاد شده است تا تضمین نماید که شما میتوانید مهارت های گرامری، تلفظ و کاربرد کلمات را به خوبی فراگیرید.

 • تمارین جدید – در این ویرایش یک ویژگی آموزشی فوق العاده فراهم شده است – تمارین تقویتی آنلاین – این بدین معنی است که دانشجویان و زبان آموزان میتوانند با اطمینان بیشتر و سرعت بیشتر تمارین خود را انجام دهند.
 • رویکرد سه سطحی – این رویکرد به زبان آموزان یک راهنمای گرامری فراهم مینماید که تاکید بر مفاهیم رایج تر مینماید.
 • تمارین تقویتی پایان فصل – به شما این امکان را میدهد تا در جاهای مناسب مطالب آموخته شده را به کار گیرید.
 • پیش آزمون ها و آزمون های پایانی – به شما این امکان را میدهد تا میزان پیشرفت خود را مشاهده نمایید.
 • و دهها بخش دیگر شامل سوالات رایج، منابع، ……

Business 3

کتاب انگلیسی در کسب و کار بر نشان گذاری ها، گرامر و کاربرد کلمات مورد نیاز برای شما تاکید مینماید تا شما زبان آموزان و دانشجویان در حرفه و کسب و کار خود موفق شوید. علاوه بر اینکه کتاب پیشرو ابزاری آموزشی با محیطی دوستانه است بلکه مرجعی قابل استفاده برای تمامی مشاغل است.

یکی از دانشجویان خاطر نشان کرد که کتاب انگلیسی در کسب و کار هدیه ای به هر دانشجو و یا زبان آموزی است که میخواهد به درستی و به طور کامل از زبان انگلیسی استفاده نماید.

این کتاب در ۶ بخش ایجاد شده است و در انتهای آن ضمیمه هایی برای پاسخ گویی به سوالات مطرح شده، بهبود مهارت های تلفظی و لغات و …. شامل میشود. امید است که این کتاب مورد توجه همه عزیزان قرار گیرد.

 

Business are carrying out – They need to have people to write better

Gaston Caperton

 

مجموعه آموزش صوتی زبان موفقیت در کسب وکار

۱ عدد دی وی دی –  8700 تومان

16216743732005398537 گنجینه مکالمه

 

 

1832 بازدید
1 دیدگاه

یک پاسخ به “انگلیسی در کسب و کار”

 1. morteza_avesta گفت:

  با سلام

  بابت سایت خوبتون تبریک میگم. خیلی عالیه ولی حیف که سرعت اینترنت خیلی پائینه

  خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.