تقویت مکالمه انگلیسی BBC

 مكالمه انگليسي

مجموعه تقویت زبات انگلیسی Speak Out برای BBC

فرمت : فایل های MP3 به همراه کتاب دانش آموز

كتابي جديد و مناسب جهت يادگيري و اموختن مكالمه انگليسي.اين كتاب به شما در زمينه تقويت مكالمه انگليسي خود كمك مي كند.

یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی جامع که به برای گروه سنی بزرگسال کمک می کند زبان انگلیسی را با استفاده از تمرین بر روی موضوعات مختلف زبان را بیاموزید.این مجموعه به شما کمک می کند تا اعتماد لازم را در برای صحبت کردن در تمامی موضوعات مختلف زبان انگلیسی  پیدا کنید.این مجموعه توسط BBC تهیه شده و به عنوان یکی از بهترین مجموعه های آموزشی زبان در ددنیا که همراه با کتاب و فایل های صوتی که درس به درس در باب موضوعات مختلف است به شما کمک می کند تا هر چه سریعتر زبان را بیاموزید.

speak out

این مجموعه نیاز های مختلف زبان آموزان را در تمامی موضوعات زبان انگلیسی از لیسیننگ اسپیکیینگ و رایتینگ رفع می کند و برای کسانی که می خواهند در آزمون آیلتس نیز شرکت کنند نیز یک منبع مناسب بشمار می آید.

این کتاب شکاف بین کلاس های زبان و دنیای واقعی زبان را برای زبان آموزان پر می کند و آنها را با اصطلاحات و فرهنگ و کلمات انگلیسی آشنا می کند.

زبان BBC

Speakout is a comprehensive English course that helps adult learners gain confidence in all skills areas using authentic materials from the BBC. With its wide range of support material, it meets the diverse needs of learners in a variety of teaching situations and helps bridge the gap between the classroom and the real world.

speak out

9361 بازدید
۱ دیدگاه

یک پاسخ به “تقویت مکالمه انگلیسی BBC”

  1. Hassan گفت:

    I want to increase my student's language ability and want to see whether the specific book is suitable for them.

     

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.