کتاب تلفظ عالی در انگلیسی

دانلود کتاب تلفظ عالی در زبان انگلیسی

Clear Speech

كتاب تلفظ عالي يك راهنما در تقويت مكالمه عالي به زبان انگليسي مي باشد و براي افرادي كه در حال يادگيري زبان انگليسي مي باشند بسيار كمك آموزشي خوبي است.

این کتاب برای زبان آموزان یک راهنمایی خوب وروشن  برای یک تلفظ عالی در زبان انگلیسی است که طوری تدوین شده است که براحتی قابل فهم است بسیاری از افراد می توانند از طریق تمرین و ممارست  مشکلات تلفظ در زبان انگلیسی را بهنگام مکالمه یا سخنرانی بفهمند و با انجام همین تمرینات و با سعی و تلاش بر آنها فایق ایند.ویرایش جدید این کتاب با تمرینات اضافه می تواند در تقویت و بهبود تلفظ افراد موثر باشد.

Clear Speech

Practical Speech Correction and Voice Improvement

Description

This book gives clear guidance to good pronunciation and is written in an easily-accessible form. Many people can identify and solve their speech problems and significantly improve their voice by using tried and tested exercises. The systematic arrangement of the material with clear illustrations makes it easy for the layman to understand and work from effectively. This new edition contains additional exercises as well as an expanded chapter on Indistinct Speech

 Speech22

1413 بازدید
2 دیدگاه

2 پاسخ به “کتاب تلفظ عالی در انگلیسی”

 1. مهناز گفت:

  سلام
  واقعا ممنون بابت مطالب مفیدی که میزارید
  موفق باشید

 2. مهناز گفت:

  سلام
  واقعا ممنون بابت مطالب مفیدی که میزارید
  موفق و موئد باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.