داستان های ماجراهای شرلوک هولمز

Scandel in Bohemia

داستان های صوتی ماجراهای شرلوک هولمز

مجموعه داستان های ماجراهای شرلوک هولمز در قالب PDF به همراه فایل صوتی کتاب

 

مجموعه داستان های ماجراهای شرلوک هولمز توسط آرتور کونان دویل به قلم تحریر آورده شده است. این مجموعه اولین سری از داستان های کوتاه شرلوک هولمز میباشد که توسط مجله استراند در بین سال های ۱۸۹۱ تا ۱۸۹۲ به چاپ رسید. این مجموعه داستان های صوتی بی نظیر شامل ۵ کتاب زیر میباشد:

 

یک رسوایی در بوهمیا

A Scandal in Bohemia

در این داستان، دکتر واتسون که متاهل است با شرلوک هولمز قرار ملاقاتی میگذارد، هولمز با مردی مواجه میشود که بر روی صورت خود ماسکی را قرار داده است و خود را کنت وان کرام معرفی مینماید ولی شرلوک هولمز پی میبرد که او پادشاه بوهمیا میباشد و پرده از این راز برای او میگشاید ……

این داستان کوتاه در ۳۳ صفحه به قلم تحریر درآورده شده است، و متن راحت آن همراه با فایل صوتی که در اختیار خوانندگان محترم قرار داده شده است باعث میشود تا بیش از پیش زبان آموزان راحت تر بتوانند این کتاب را مطالعه نمایند.

 

The Boscombe Valley Mistery

راز دره بوسکومب The Boscombe Valley Mystery

این کتاب نیز یکی دیگر از مجموعه داستان های کوتاه ماجراهای شرلوک هولمز میباشد که توسط آرتور کونان دویل نوشته شده است. در این داستان هولمز به یک جلسه در هرفوردشایر دعوت میشود، در جایی که مالکان زمین آن منطقه قتلی را انجام داده بودند. فوت پسر بیگانه بسیار غم انگیز بود. هولمز به سرعت دریافت که شخصی مرموز مامور انجام این کار است و ……

 

The Five Orange Pips

پنج تخم میوه پرتقال The Five Orange Pips

 

این داستان یکی از داستان های بی نظیر این مجموعه میباشد. در این داستان مردی به نام جان شاو داستان مرموزی داشت: در سال ۱۸۶۹ عموی او الیاس به صورت اتفاقی به کشور انگلستان بازگشت تا در ایالت هورشام ساکن شود. الیاس مردی مجرد بود، و به برادرزاده اش اجازه داد تا پیش او در هورشام بماند. شواهد متفاوتی رخ داد …..

شما زبان آموزان عزیز میتوانید همراه با متن کتاب فایل صوتی آن را گوش دهند و هم مهارت Listening و هم مهارت Reading خود را به خوبی بهبود دهند.

 

The Man With The Twisted Lips

مرد با لب پیچ خورده The Man with the Twisted Lip

در کتاب مردی با لب پیچ خورده، دکتر واتسون توسط یکی از دوستان همسرش فرا خوانده میشود. همسر او برای روزهای متوالی در منزل نبود و او معتاد به تریاک است. دوست همسر او مشاهده میکند که مواد مخدر بعد از مدتی حال او را از حال عادی خارج میکند. دوست همسر آقای واتسون تلاش مینماید تا او را به خانه ببرد که در این بین شرلوک هولمز را مشاهده می نمایند …….

این کتاب نیز یکی از جذاب ترین داستان های این مجموعه میباشد که با متنی روان و ساده به نگارش در آمده است.

 

The Red Headed League

ماجرای لیگ قرمز The Adventure of the Red-Headed League

در کتاب ماجراهای لیگ قرمز، جابز ویلسون که یک دلال در آژانس املاک در لندن بود، برای مشاوره نزد شرلوک هولمز و دکتر واتسون رفت. در حالی که هولمز و واتسون در مورد موکل خود پی تحقیق برآمدند، متوجه موهای قرمز او شدند، ویلسون به آنها گفت که چند هفته پیش …….

این کتاب کتابی جذاب است که دارای اسرار و رموز زیادی میباشد. خواننده بدون شک مجذوب نحوه نگارش نویسنده میشود. ادامه داستان را در PDF کتاب بخوانید.

 

 

یک رسوایی در بوهمیا دانلود یک رسوایی در بوهمیا  A Scandal in Bohemia

راز دره بوسکومب دانلود راز دره بوسکومب The Boscombe Valley Mystery

پنج تخم میوه پرتقال دانلود پنج تخم میوه پرتقال The Five Orange Pips

مرد با لب پیچ خورده دانلود مرد با لب پیچ خورده The Man with the Twisted Lip

ماجرای لیگ قرمز دانلود ماجرای لیگ قرمز The Adventure of the Red-Headed League

 

مجموعه داستان های صوتی و کتاب های زبان انگلیسی

همراه با متن کامل این کتاب

۱ عدد دی وی دی ۹۸۰۰تومان


16216743732005398537 هری پاتر و شاهزاده دورگه

9066 بازدید
برچسب ها :
4 دیدگاه

4 پاسخ به “داستان های ماجراهای شرلوک هولمز”

  1. nahid گفت:

    salam bebakhshid in ke dawnload nemishe ke

  2. nahid گفت:

    کلا من هیچی از سایت شما نمی تونم دانلود کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.