دانلود کتاب فارسی آموزش فرانسوی

زبان فرانسوی

نام کتاب : آموزش فرانسوی به زبان فارسی

فرمت کتاب :   PDF

تعداد صفحات :   66 صفحه

کتاب آموزش فرانسه حاضر  به زبان فارسی نوشته شده و تلفظ کلیه کلمات به فارسی و متن آن نیز فارسی می باشد و برای همه زبان آموزانی که انگلیسی قوی ندارند مناسب است چون اکثر کتاب های فرانسه به زبان انگلیسی است

زبان فرانسوی , پس از زبان های اسپانيایی و پرتغالی سومين زبان پرگویش و از خانواد ٴه زبان های رومی است . جمعا حدود ۱۲۸ ميليون نفر به این زبان صحبت م یکنند اما تنها ۶۷ ميليون نفر آنان گویش وران مادری این زبان هستند . با این حساب از لحاظ تعداد گویش وران مادری , زبان فرانسوی رتبهٴ هجدهم در جهان را داراست اما از لحاظ گویش وران روزمره رتبهٴ نهم را دارد . زبان فرانسوی , زبان رسمی ۲۹ کشور است و می توان گفت پيش از جنگ جهانی دوم بخصوص در زمين ههای مثل دیپلماسی ,تجارت , و حمل و نقل , زبان بين المللی به حساب می آید. در كشور ما از ديرباز زبان فرانسه آموزش داده مي شده و در دوره قاجار به عنوان زبان دوم بعد از فارسي بكار مي رفته است ٬ با اعظام دانشجويان به كشور فرانسه براي تحصيل در رشته هاي مختلف در زمان رضا خان اين اعتبار و گسترش بيشتر از قبل قابل مشاهده بوده است ٬ تا آنجا كه د انستن زبان فرانسه در خانواده هايمتمول و رجال يك ضرورت محسوب شده و اكثر فرزندان اين خانواده ها از معلمين خصوصي براي آموزش اين زبان بهره مي برده اند . در سالهاي اخير نيز استقبال فراواني از اين زبان بعمل مي آيد و دانشگاهها و موسساتخصوصي و غير خصوصي زيادي به آموزش اين زبان مي پردازند ٬ كه از جمله مي توان كانون زبان ايران را نام برد كه در حال حاضر معتبرترين موسسه با استاندارهاي روز دنيا براي فراگيري زبان فرانسه در ايران محسوب مي شود و در حال حاضر در كليه سطوح خدماتي را به زبان آموزان ارائه ميدهد….

.

در این مقا له سعی شده است تا به صورت پایه ای این زبان آموزش داده شود . مطالب به صورت طبقه بندی شده در قسمت های مختلف قرار گرفته اند . اگر شما چيزی درباره زبان فرانسه نمی دانيد و علاقه مند بهفراگيری این زبان هستيد ٬ مطمئن باشيد که با مطالعه این مطال ب ٬ این زبان زیبا را یاد خواهيد گرفت . یکی از قسمت های مشکل در صحبت کردن به زبان فرانسه ٬ تلفظ می باشد که علاوه بر صفحه حروف الفبا و تلفظ آنها ٬ که به آموزش این امر می پردازد ٬ در اکثر مطالب این سایت سعی شده تلفظ کلمات به فارسی در مقابل آنها نوشته شود تا شما هر چه بيشتر با تلفظ کلم ات آشنا شوید. کسانی که اصلا از زبان فرانسه چيزی نمی دانند و علاقه مند به یادگيری آن می باشند بهتر است در ابتدا به ترتيب مطالب صفحات حروف الفبا و تلفظ انها ٬ اصطلاحات مهم و دستور زبان فرانسه را مطالعه کنند . ولی بعد ازآن می توانند به مطالعه هر قسمت که علاقه مند بودند بپردازند.

12237 بازدید
8 دیدگاه

8 پاسخ به “دانلود کتاب فارسی آموزش فرانسوی”

 1. kawan گفت:

  ce trés trés bien merci bequcoup ,merci pour tous

 2. nercis گفت:

  با این رمزی که گذاشتید فایل ها باز نمی شند و پیغام میده که پسورد اشتباه هست میشه لطفا رمز درست رو بگید

 3. sr گفت:

  برای من فقط ۱ عکس می یاد بعد از دانلود  .ایا باید برنامه ی خاصی داشته باشم؟

 4. masoud گفت:

   

  Merci très utile

 5. امین صادقیان گفت:

  ممممممممممرررررررررسسسسسسسسسسیییییییییییییییی

 6. سپیده گفت:

  سلام
  من عاشق ساتتونم…خدا خیرتون بده دستتون درد نکنه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.