جهت دریافت مدرک تافل فوری و گرفتن مشاوره با شماره 09360402976 تماس بگیری

دانلود Babylon 9 و شماره سریال

babylon1

دانلود دیکشنری Babylon 9 بهمراه شماره سریال و فعالساز 

برنامه babylon را شايد همه شما بشناسيد يا حتي اسمش راشنيده باشيد بايد گفت كه اين نرم افزار يكي از قدرتمند ترين و قديمي ترين برنامه ها است كه در امر ترجمه متون شما را ياري ميكند و كار شما را حل مينمايد.

Babylon قدیمی ترین نرم افزاری می باشد که به منظور ترجمه لغات و متون ساخته شده است . نسخه ۹ این برنامه که به تازگی منتشر شده است دارای امکانات بسیار مفیدی است که می تواند در ترجمه لغات ، متون و صفحات وب از زبانی به زبان دیگر ، بیش از پیش به شما کمک کند . این برنامه که از بیش از ۷۵ زبان مختلف از جمله زبان شیرین پارسی پشتیبانی می کند توانایی ترجمه به دو صورت آنلاین و آفلاین را داراست . در نوع آنلاین کافی است تا به اینترنت متصل شده و لغت مورد نظر خود را بنویسید ؛ آنگاه امکان مشاهده همان لغت در ۷۵ زبان برای شما امکان پذیر خواهد بود . اما برای استفاده از گونه ی آفلاین می بایست در مرحله نخست فرهنگ لغت های مورد نظر خود را از سایت بابیلون دانلود کرده و سپس بر روی نرم افزار نصب کنید . در این روش دیگر نیازی به وجود اینترنت برای ترجمه کردن متون نخواهد بود و این پروسه توسط دیتابیسی که هر فرهنگ لغت بر روی نرم افزار ایجاد می کند امکان پذیر می شود

Babylon-Pro is a powerful dictionary tool that instantly delivers a world of information to the user's fingertips. It provides translation, conversion, and relevant information about any word or value you click on. With a single click–online or offline–this tool allows a user to access information from thousands of glossaries and dictionaries; convert currencies, measurements, and time zones; and, through a text-to-speech system, hear the proper pronunciations of words (you must download and install the Babylon Say-it plug-in from the Babylon Web site). Babylon also translates to and from English, French, Spanish, German, Dutch, Italian, Portuguese, Japanese, Chinese (simplified and traditional), Hebrew, Russian, and Swedish.

 Babylon-Pro1111111

.

3255 بازدید
1 دیدگاه

یک پاسخ به “دانلود Babylon 9 و شماره سریال”

  1. افشین گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید
    لطفا اگر میشه تمام گلوساری های بابیلون رو هم با لینک مستقیم بگذارید.
    والا با این وضع نت رفتن به سایت بابیلون مشکله کلی ادم کلافه میشه.
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.