درک گرامر انگلیسی

English Grammar

درک گرامر انگلیسی

نام کتاب: درک گرامر انگلیسی

نام کتاب به لاتین: Understanding English Grammar

نویسندگان: Martha Kolln & Robert Funk

انتشارات: Pearson

فرمت: PDF

تعداد صفحات: ۴۵۶ صفحه

هدف اصلی این کتاب کمک به دانشجویان برای درک سیستماتیک طبیعت زبان و بهبود مهارت های زبان آموزان و دانشجویان است. نویسندگان این کتاب پی برده اند که اکثر افرادی که از این کتاب استفاده مینمایند کسانی هستند که میتوانند انگلیسی را صحبت نمایند و پیش تر با گرامر زبان انگلیسی آشنایی دارند. اما علاوه بر آن نویسندگان دریافته اند که آنها چیزی را که یاد گرفته اند به خوبی درک نکرده اند: دانشجویان و زبان آموزان قادر به توضیح این موضوع نیستند که در زمان نوشتن و یا صحبت کردن به زبان انگلیسی دقیقا چه کاری را انجام میدهند. توانایی های گرامری آنها بیش از اندازه است اما آنها قادر به کنترل و بهبود آن در یک پروسه دقیق نیستند که این کار مستلزم مطالعه فراوان است.

در سال های اخیر موسسات بسیاری تاسیس شده اند که هر کدام از آنها استانداردهای مخصوص به خود را دارند. با افزایش تعداد آزمون های زبان زبان آموزان و همچنین معلمان زبان باید گرامر زبان را یاد گیرند و آن را درک نمایند. اگر چه درک گرامر انگلیسی یک اولویت برای زبان آموزان نمیباشد اما آنها باید به این نکته توجه داشته باشند که دانستن ساختار زبان انگلیسی یکی از ملزومات برای آنها میباشد.

این کتاب تنها برای معلمان و آموزگاران زبان نوشته نشده است بلکه آن برای افرادی که درصنعت و کسب و کار فعالیت مینمایند، در حوزه سیاست و هنر کار میکنند، و … نیز بسیار سودمند و مفید میباشد. در این ویرایش سعی بر این شده است که ما به تمامی موضوعات نگاهی داشته باشیم، و در کنار آنها مثال ها و تمارین گوناگون و متعددی را بیاوریم تا زبان آموزان به راحتی بتوانند با موضوعات مختلف آشنا شوند.

English Grammar 2

این کتاب را میتوان به ۵ بخش اصلی تقسیم نمود که به موضوعات مختلف گرامری میپردازد:

  • مروری بر مطالعه گرامر
  • گرامر برای جملات پایه
  • گرامر برای جملات
  • لغات و دسته بندی لغات
  • گرامر برای نویسندگان

امید است که این کتاب تمامی مشکلات سروران گرامی را برطرف نماید.

 

After all is said and done, more is said than done

Aesop

 

بسته جامع آموزش گرامر

همراه با متن کامل این کتاب

۱ عدد دی وی دی ۸۷۰۰تومان


16216743732005398537 گنجینه مکالمه

 

 

 

 

2473 بازدید
برچسب ها :
1 دیدگاه

یک پاسخ به “درک گرامر انگلیسی”

  1. ساسان آرین گفت:

    بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.