جهت دریافت مدرک تافل فوری و گرفتن مشاوره با شماره 09360402976 تماس بگیری

چه خبر؟راهنمای صحبت در کالج

راهنماي مكالمه

What’s Up? A Guide to american college speak

راهنماي مناسب چه خبر؟راهنماي صحبت در كالج امريكايي

صحبت كردن يا مكالمه مي تواند براي هر كس از اهميت خاص خود برخوردار باشد.كساني كه در كالج ها تحصيل مي كنند يا مي خواهند تحصيل كنند مي بايست اين آموزش يا همان آموزش صحبت كردن را فرا گيرند و مجموعه ي چه خبر؟راهنماي صحبت در كالج آمريكايي مي تواند اين امر مهم را به شما آموزش دهد.

کتاب What’s Up? A Guide to american college speak   به آموزش اصطلاحات و عبارات رایج و روزمره زبان انگلیسی در سطح آکادمیک و همچنین برای ارتباطات روزمره می پردازد . یادگیری این اصطلاحات عامیانه انگلیسی مکالمه شما با دوستانتان را برای شما آسانتر از قبل کرده و شما را با ارتباطات در محیط های دانشگاهی آماده میسازد. این کتاب همچنین برای متقاضیان آزمون تافل هم بسیار سودمند خواهد بود . فرمت دیکشنری مانند کتاب شما را در یافتن آسان لغات و اصطلاحات یاری میکند . توضیحات روان و همچنین موارد کاربرد اصطلاحات یکی دیگر از ویژگیهای این کتاب می باشد . مثالهای مکالمه ای از این اصطلاحات و عبارات عامیانه هم ما را بیشتر با مفهوم آنها اشنا میشازند.

What’s Up? A Guide to American CollegeSpeak
Slang & Idioms for the International/TOEFL Students

Book
This brand-new guide prepares you for contemporary American language – from social slang to academic slang and everything in between. You’ll learn to converse more easily with your classmates and make a smooth transition to American college life

untitled

1233 بازدید
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.