اموزش نگارش در زبان انگلیسی

نگارش در انگليسي

Writing :English in Context

نگارش در انگليسي از اهميت زيادي برخوردار است كه كتاب اموزش نگارش در زبان انگليسي به شما در زمينه نگارش به انگليسي كمك زيادي خواهد كرد.

همه میدانیم که مهارتهای ارتباطی بسیار مهم هستند . مردم کمابیش همه زمانهای بیداری خود را به نحوی بر روی یکی از مهارتهای زبان ( خود یا دیگری ) تمرین میکنند .تخمین زده شده است که ما به مقادیر زیر به تمرین این مهارتها در زندگی روزمره میپردازیم.

شنیدن  42 %   |   صحبت کردن  32%  | خواندن  15% | نوشتن  11%  | و همانطور که اشکار است به کمترین میزان , وقت بر روی مهارت نوشتن Writing صرف میکنیم  و همین دلیلی میشود بر اینکه مهارت Writing پیچیده ترین و سخت ترین مهارت زبان به شماررود.

وقتی که ما نیاز داریم از نگارش برای یادداشت کردن صحبت های یا گفتار کسی استفاده کنیم ما باید توالی صداها , شکل حروف , لغات , دستورات گرامری و نشانه‌هاى نقطه‌ گذارى را به خاطر بسپاریم .کتاب Writing :English in Context می توانید به شما در تقویت مهارت نگارش انگلیسی شما کمک بسزایی کند و تکنیک هایی را به شما آموزش دهد تا شما را به یک نویسنده بهتر و تاثیرگذارتر تبدیل کند .کتاب دانش آموز و معلم مجموعه Writing :English in Context را می توانید در این پست دانلود نمایید .

untitled

حجم:۱ MB

نام:Writing :English in Context

757 بازدید
نظری بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.