دانلود کتاب for and against از L.G . Alexander

for-and-against

دانلود کتاب for and against از LG . Alexander

نام کتاب : for and against

نویسنده: L.G.Alexander

کتاب بسیار معروف for and against که یک کتاب استثنایی برای کلیه زبان آموزان می باشد .این کتاب شامل دروس بحث برانگیز که به نوعی به قول نویسنده کتاب زبان آموزان را مجبور به بحث کردن می کند می باشد . متون کتاب به نوعی انتخاب شده که مباحث جالب و بحث انگیز از بحث در ارتباط با سیگار و موضوعات تبعیض بین زن و مرد ،تا تلیویزیون و مباحث سیاسی اجتماعی را تحت پوشش قرار میدهد .

بسیاری از موسسات آموزشی زبان به زبان آموزان خود توصیه می کنند که کلیه این کتاب را حتی حفظ کنند …!! هر درس از این کتاب یک صفحه است و در واقع هدف آن همانطور که از اسم اسم کتاب پبداست پیدا کردن موافق و مخالف و بحث و جدل درباره موضوع مورد صحبت است .

 

در خیلی از موسسات آموزشی آیلتس و تافل  در ایران به زبان آموزان این کتاب را همراه با نمونه سوالات آیلتس و تافل تدریس می کنند .

اینجانب خواندن این کتاب و محبوب و استثنایی را به تمامی زبان آموزان زبان انگلیسی خواندنش را توصیه کرده و حتی اگر میتوانند سعی کنند این کتاب را حفظ کنند .!! خواندن و حفظ کتاب for and against یک معجزه ای را در مکالمه شما انجام میدهد. این موضوع به وضوح اثبات شده است .

تعداد صفحات:۷۷ صفحه

فرمت کتاب : PDF

LG-Alexander

17857 بازدید
برچسب ها :
4 دیدگاه

4 پاسخ به “دانلود کتاب for and against از L.G . Alexander”

 1. بهار گفت:

  سلام روزتون بخیر.میبخشین ترجمه فارسی این کتاب موجود نیست؟ممنون میشم جواب بدین

 2. امیرحسین گفت:

  واقعا عالیه
  حتما حفظ کنید
  اصلا کار سختی هم نیست، فقط یکم پشتکار می خواد
  واقعا نتیجه می ده

 3. علیرضا گفت:

  لطفا اگه میشه فایل اصلی ترجمه کتاب for and against رو بزارید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.