لغات کاربردی برای دانشجویان

Voc 1

لغات کاربردی برای دانشجویان

نام کتاب: Building Vocabulary for College

نویسنده: R. Kent Smith

فرمت: PDF

انتشارات: WADSWORTH

پژوهش ها به کرار نشان داده است که دانشتن سطح مناسبی از لغات انگلیسی دست به دست هم میدهد تا دانشجویان موفقیت های تحصیلی و آکادمیک بیشماری را کسب نمایند. کتاب لغات کاربردی برای دانشجویان به گونه ای طراحی شده است تا به شما کمک نماید که دامنه لغات خود را به صورت سیستماتیک، عملی و در یک رویکرد جذاب افزایش دهید. شما احیانا پیشتر قسمت هایی از لغت را میدانسته اید، و یا در متن ها و واژه های آکادمیک این قسمت از کلمه وجود داشته است، اما اکثر لغات برای شما نا آشنا بوده است. این کتاب تمامی راه های یادگیری این لغات را به شما خواهد آموخت.

Voc 2

هر فصل از این کتاب به دو بخش تقسیم شده است؛ بخش اول درک شما را از پیشوندها، پسوندها و ریشه لغات افزایش میدهد که منجر به درک راحت تر معنی لغاتی میشود که شما معنی آنها را نمی دانید. در بخش دوم به شما این توانایی داده میشود تا در زمینه واژگان و لغات آکادمیک مربوط به دروسی که در کالج ها و دانشگاه ها آنها را اخذ مینمایید مهارت کافی و آشنایی لازم کسب نمایید. علاوه بر این، هر دو بخش برای شما یک فرصت مناسب را ایجاد مینمایند تا تفاوت بین لغات را درک نمایید و آنها را با یکدیگر اشتباه نگیرید، و با اصطلاحات زبان انگلیسی نیز آشنایی لازم پیدا نمایید. امید است این کتاب زمینه ساز موفقیت های علمی شما عزیزان گردد.

Voc 3

کتاب لغات کاربردی برای دانشجویان شامل دو بخش اصلی است. بخش اول شامل ۱۷ فصل میباشد و هر فصل شامل دو قسمت. قسمت های واژه و لغات چالش انگیز. از قسمت های لغت میتوان به عباراتی همچون Co, Com, Con, in, im, ir و غیره اشاره نمود. در انتهای هر ۶ فصل آزمون هایی برای مرور قرار داده شده است. در بخش دوم، واژگان و لغات آکادمیک در زمینه ها و گرایش های متفاوت آورده شده است. از این زمینه ها میتوان به بخش هایی همچون روان شناسی، جامعه شناسی، اقتصاد و کسب و کار، ریاضی، فیزیک، زمین شناسی و حقوق قضایی اشاره نمود. در پایان نیز آزمونی برای مرور قرار داده شده است.

Voc 4

Anyone who knew the word slattern was worth cultivating as a friend
Alan Bradley, The Sweetness at the Bottom of the Pie

 

1414 بازدید
برچسب ها :
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.