چالش صحبت موثر

صحبت موثر

The Challenge of Effective Speaking

براي تقويت مهارت در صحبت كردن خود آماده باشيد. كتاب چالش صحبت موثر به شما در زمينه يك گفتگوي موثر و تاثير گذار كمك مي كند. براي اينكه در سخنراني ها يك اعتماد به نفس قوي داشته باشيد مي توانيد كتاب چالش صحبت موثر را مطالعه كنيد.

آیا میخواهید مهارت گفتاری خود را بهینه سازید ؟ ایا دوست دارید که با اعتماد به نفس در جمع سخنرانی کنید ؟ ایا دوست دارید که یک گفتار موثر و کارگر داشته باشید ؟

با کتاب  The Challenge of Effective Speaking که ویرایش چهاردهم ان را در این پست قرارداده ایم به شما دانستنی های لازم بهمراه مهارتها و تکنیک هایی که شما را تبدیل به یک سخنران با اعتمادبنفس و گفتار روان تبدیل میکند را آموزش می دهد و شما می توانید به واسطه آموزشهای این کتاب بر نگرانی ها و اضطراب های زمان سخنرانی که در این کتاب به آنها اشاره شده است فائق ایید .  با مطالعه آین کتاب محبوب و پرفروش یاد خواهید گرفت چگونه برای یک سخنرانی آماده شویم و چطور یک سخنرانی روان و کارآمد را ارائه دهیم.

Rudolph F. Verderber, “The Challenge of Effective Speaking, 14th Edition” 
W..orth Publishing | 2007 | ISBN : 0495502170 | 381 pages | PDF | 10 MB
Do you want to ace your public speaking course? All you need to know, including all of the skills that will help you become a confident speaker and conquer speaking anxiety, are thoroughly covered in The Challenge of Effective Speaking (14th Edition). A favorite with students, this best seller guides you through six key “Speech Planning Action Steps”. The result? You’ll learn how to prepare and deliver strong speeches that getyou good grades in your public speaking course

untitled

776 بازدید
۱ دیدگاه

یک پاسخ به “چالش صحبت موثر”

 1. mahsa2014 گفت:

  سلام سایتتون خیلی عاااااااااالیه !!!!!!!!!

  تا اخر عضوش میمونم !!××××××××××××

  بس که عالی و خوبه

  ادمین مچکریم واقعا کمکم میکنه تو درسام
  ————

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.