جهت دریافت مدرک تافل فوری و گرفتن مشاوره با شماره 09360402976 تماس بگیری

کتاب داستان سیندرلا همراه فایل صوتی تقویت زبان فرانسوی

داستان زبان فرانسه

کتاب داستان سیندرلا به زبان فرانسوی برای تقویت زبان فرانسوی

سطح کتاب B1 می باشد

کتاب حاضر برای افرادی که در سطح ابتدایی و مقدماتی آموز ش زبان فرانسه قرار دارند و در حال یادگیری این زبان می باشند بسیار مفید است .این کتاب صوتی زبان فرانسه که همراه با PDF فایل متنی کتاب ارائه شده است .این کتاب در ۱۱ صفحه و خیلی کوتاه با متن روان آورده شده است .

داستان کوتاه زبر که در رابطه با یکی از مشهرترین داستان های دنیا می باشد به زبان فرانسوی همراه با فایل  صوتی برای تقویت زبان فرانسه شما در این پست از سایت زبان دانلود آورده شده است .همانطور که می دانید و قبلا نیز گفته شد داستان یکی از بهترین راه های تقویت زبان می باشد به کمک داستان علاوه بر تقویت دامنه لغات به وسیله گوش دادن مداوم به فایل صوتی همراه با متن کتاب قادر خواهید بود به خوبی قدرت شنیدار خود را تقویت کنید.

 

ویکی پدیا: سیندرلا (به انگلیسی: Cinderella)‏، نام داستانی افسانه‌ای و محبوب است و بازگوکننده افسانه قدیمی رسیدن به پاداش پیروزمندانه پس از دیدن ظلم و بی‌عدالتی. هزاران گونه متفاوت از این افسانه در همه‌جای دنیا وجود دارد که محبوبترین آن به قلم نویسنده فرانسوی شارل پرو در سال ۱۶۹۷ میلادی به رشته تحریر درآمده است. به طور کلی واژه «سیندرلا» به معنی کسی است که پس از دورانی از گمنامی و بی‌خبری ناعادلانه، به کامیابی و سرشناسی می‌رسد.

داستان فرانسه

کمپانی والت دیسنی در سال ۱۹۵۰ یک فیلم کارتون مشهور بر اساس همین داستان ساخته است.

سیندرلا همچنین نام فیلمی به کارگردانی بیژن بیرنگ است که در آن پوپک گلدره و رامبد جوان ایفای نقش می‌کنند. داستان سورئال فیلم در مورد دو جوان عاشق است که در رویاهایشان خود را سیندرلا و شاهزاده می بینند.

سیندرلا داستان

.

 

4427 بازدید
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.