گنجینه مکالمه

Speaking 1

گنجینه مکالمه

نام کتاب: Well-Spoken Threasure

نویسنده: Tom Heeler

فرمت: PDF

گنجینه مکالمه و یا گنجینه خوش صحبت یکی از کتاب های بسیار عالی در زمینه مکالمه زبان انگلیسی میباشد. در این کتاب شما با قوی ترین و بهنرین راه ها و روش ها برای ادا کردن لغات و عبارات آشنایی پیدا میکنید و میتوانید پس از مطالعه این کتاب به صورتی روان و جذاب مکالمه نمایید. این کتاب به دو بخش برای نشان دادن طریقه گفتن کلمات دسته بندی شده است. در یک قسمت اشتباهاتی که در حین مکالمه انجام میشود ذکر میشود و در قسمت سمت راست شکل درست آن آورده شده است. با مقایسه این دو زبان آموزان میتوانند به راحتی به اشتباهات خود پی برده و شکل صحیح ادای جملات و کلمات را فراگیرند.

Speaking 2

در این کتاب جملات بسیار ارزشمندی از نویسندگان و نخبگان دنیا آورده شده است. افرادی همچون مارگارت آرت وود، ارنست همینگوی و باراک اوباما. با خواندن جملات این بزرگان ما به شما نشان میدهیم که آنها چگونه با ترکیب لغات ساده جملات گرانبهایی را به وجود آورده اند. امید است که این کتاب مورد توجه شما خوانندگان عزیز قرار گیرد.

 

I would rather trust a woman's instinct than a man's reason
Stanley Baldwin

 

دوره آموزشی صوتی مکالمه زبان انگلیسی همراه با متن مکالمات مناسب افراد مبتدی و متوسط

همراه با متن کامل این کتاب

۱ عدد دی وی دی ۷۵۰۰ تومان


2611 بازدید
2 دیدگاه

2 پاسخ به “گنجینه مکالمه”

 1. مهناز گفت:

  سلام
  واقعا ممنون بابت مطالب مفیدی که میزارید
  موفق باشید

 2. محمدرضا گفت:

  با سلام و احترام
  اول از همه از سایت مفید و خوبتون تشکر میکنم و امیدوارم روز به روز موفقتر ظاهر بشه
  دوم اینکه با کمال احترام به انتقاد داشتم و حیفم اومد که مطرح نکنم اونم اینه که توی اون قسمتی که دارید کتاب مکالمه رو معرفی میکنید نوشتید که در این کتاب سخنان بزرگانی چون ….. و باراک اوباما اومده و …… واقعا رئیس جمهور کشوری که دنیارو به خاک و خون کشونده و عامل تمام جنگ های خانمان سوز تاریخ معاصر بوده و جز منافع خودش هیچ چیزی براش ذره ای ارزش و اهمیت نداره حتی جون انسانهای بی گناه آیا این شخصیت انسان بزرگیست؟!
  ما در برابر تمام اعمال خود پاسخگو هستیم
  امید که در نهایت در برابر اعمال و وجدانمان سربلند و روسپید شویم. آمین
  باز هم در پایان از تلاشهایتان در این مجموعه متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.