اموزش و تقویت لغات انگلیسی

اموزش و تقویت لغات انگلیسی

 

اموزش و تقویت لغات انگلیسی

Word Power: Vocabulary Enrichment Activities

 

نام کتاب:   اموزش و تقویت لغات انگلیسی  Word Power: Vocabulary Enrichment Activities

نویسنده :نوشته ی Eleanor J. Wier

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحه: ۱۳۶ صفحه

اموزش و تقویت لغات انگلیسی

یکی از مهمترین دغدغه های زبان اموزان افزایش و تقویت دامنه لغات می باشد.کتاب اموزش و تقویت لغات انگلیسی يك مرجع مناسب در يادگيري لغات و واژگان در انگليسي مي باشد که مورد استفاده زبان آموزان قرار مي گيرد.در کتاب اموزش و تقویت لغات انگلیسی از مجموعه کتاب های اموزشی انگلیسی با استفاده از تصاویر کمک اموزشی و روشی نوین در به خاطر سپاری لغات سعی شده تا زبان اموزان با روش تمرین و تکرار دامنه لغات انگلیسی خود را بهبود ببخشند.مجموعه اموزش و تقویت لغات انگلیسی با استفاده از روش تکرار لغات جدید را از حافظه کوتاه مدت زبان اموزان به حافظه بلند مدت انان منتقل می کند.

اموزش و تقویت لغات انگلیسی با بهره گیری از روش نوین اموزش زبان انگلیسی , منبعی مفید برای اموزش زبان انگلیسی در کلیه سطوح می باشد.

 

 

 مجموعه  اموزش و تقویت لغات انگلیسی شامل  4 کتاب  است  که با تمرینات و ازمونهای هر درس زبان اموز را با لغات جدیدی اشنا می سازد . هر کتاب شامل ۲۲ تمرین, آموزش ۶۰ لغت جدید برگرفته از نوشته های مشهور را مدنظر دارد است . ساختار کتابها بدین گونه است که در ابتدای هر درس سه لغت جدید معرفی میشوند و سپس داستان یا متنی که در ان این لغات به کاررفته دنبال می شود و در اخر با تمرینات داده شده به یادگیری بهتر این لغات کمک می شود. این مجموعه می تواند ایده های خوبی برای تدریس لغات برای مدرسان زبان انگلیسی هم باشد.

 

 

 

 

Activity pages introduce new words in context. Reinforcement is provided in student activities matching words with their meanings, alphabetizing words, matching words with their antonyms, and completing puzzles

All lessons are teacher-created. The teaching guide includes a list of source books for each level

 

 

 اموزش و تقویت لغات انگلیسی

 

 

این کتاب می تواند برای زبان اموزان در کلیه سطوح مخصوصا گروه های زیر مفید باشد

 

  • دانش اموزان
  • نو اموزان مبتدی
  • دانشجویانی که به دنبال بهبود دایره لغات انگلیسی خود هستند

 

اموزش و تقویت لغات انگلیسی

 

“Sometimes life's going to hit you in the head with a brick. Don't lose faith. I'm convinced that the only thing that kept me going was that I loved what I did.”
 

Steve Jobs

2225 بازدید
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.