ویرایش شش ۵۰۴ لغت کاملا ضروری انگلیسی

لغات ضروری

دانلود ویرایش شش از کتاب ۵۰۴ لغت کاملا ضروری انگلیسی

در این کتاب شما می توانید لغات کاملا ضروری و پرکاربرد انگلیسی را مورد تمرین و یادگیری قرار دهید و این امر باعث می شود تا این لغات را فراگیرید و در مواردی که این لغات کاربرد دارند را استفاده نمائید.

۵۰۴Absolutely Essential Wordsکه محبوبیت خاصی در بین زبان آموزان دارد را می توانید در این پست دریافت کنید . کتاب ۵۰۴ لغت ضروری انگلیسی ویرایش ششم که سال ۲۰۱۲ به بازار ارائه شده است شامل ۴۲ درس می باشد و هردرس به معرفی ۱۲ کلمه جدید پرداخته است. واژگان انتخابی این کتاب، واژگان اصلی و ضروری می باشد که زبان آموزان باید با این واژگان آشنا شوند. استفاده از مثال جمله ای و مقاله ای برای هر کلمه و آشنایی با نمونه تست واژگان و تمرین های اضافی برای بالا بردن اعتماد به نفس، از ویژگی های این کتاب است.این کتاب یکی از منابع ازمونهای انگلیسی هم به شمار می آید . این کتاب مفید را میتوانید به صورت رایگان از زبان دانلود دریافت نمایید.

۵۰۴ Absolutely Essential Words 6th Edition

This updated vocabulary-building book presents the essential core of words that students at middle-school and higher levels must know and be able to use fluently for academic success. These words also constitute essential vocabulary for ESL students and test-takers, as well as others who speak English as their second language. The authors present a series of brief word-building lessons, each introducing 12 new words that are presented in sample sentences and short articles

untitled

2277 بازدید
نظری بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.