اموزش انگلیسی در کشاورزی

 اموزش انگلیسی

Farms Read and Discover Level 2

در کتاب های یادگیری اموزش انگلیسی در کشاورزی لغات و درک مطلب و دستور زبان مورد یادگیری و توجه قرار می گیرد.که در موضوعات کشاورزی و مزارع زراعی دامپروری و سایر موارد در زمینه کشاورزی مورد اموزش قرار داده شده.و افرادی که در زمینه کشاورزی می خواهند سطح زبان انگلیسی خود را بالا ببرند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سری کتابهای Read and Discover با هدف تقویت مهارت خواندن Reading و درک مطلب انگلیسی تدوین و ارائه شده و بصورت طبقه بندی شده در اختیار زبان آموزان قرارگرفته شده است . از این مجموعه پیشتر هم کتابهایی از سطوح مختلف آن را برای شما قرارداده ایم حال در این پست شما می توانید کتاب Farms بهمراه فایلهای صوتی آنرا که مربوط به سطح ۲ از این مجموعه است را به رایگان دانلود نمایید . این کتاب خواندنی مصور کاملا رنگی به موضع زراعت , دام پروری , پرورش ماهی و … پرداخته و با ارائه متون جذاب و سرگرم کننده بهمراه تصاویر و تمرینات , به بهبود مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی زبان آموزان کمک میکند.

trans Farms :Read and Discover Level 2

 

Farms Read and Discover Level 2

 

These motivating non-fiction readers are rich in content and beautifully illustrated. Fascinating information in carefully graded language appeals to a broad range of students and supports English across the curriculum, making the series perfect for CLIL (Content and Language Integrated Learning).
Stunning colour photos, maps, diagrams and charts support understanding, while activities and projects develop language and critical thinking skills.
untitled
1400 بازدید
۱ دیدگاه

یک پاسخ به “اموزش انگلیسی در کشاورزی”

  1. nasratullah گفت:

    i need to your book and another topics

     

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.