نمایش مطالب در رابطه با موضوع: {آزمون جی ار ای GRE}

تمرین لغات و املاء به انگلیسی

 vocab1

تمرین لغات و املاء زبان انگلیسی

۱۰۰۱ Vocabulary & Spelling Questions

واژگان براي يادگيري در زبان انگليسي از اهميت زيادي برخودارند به گونه اي كه بايد تمرين را زياد كرد تا به بهترين نحو لغات را ياد گرفت در اينجا به معرفي كتابي براي تقويت و تمرين املاء انگليسي مي پردازيم كه در ادامه ميتوانيد آن را دانلود نموده و تمرين خود را آغاز كرده و املاء واژگان و لغات انگليسي را تقويت كنيد.

کتابی برای تمرین و تقویت لغات و املاء در زبان انگلیسی

شامل ۱۰۰۱ سوال در این زمینه ها

ادامه مطلب ...
2141 بازدید

نمونه سوالات آزمون GRE

 سوالات تمرینی برای امتحات GRE

۱۰۱۴Practice Questions for the New GRE

دانلود رایگان کتاب ۱۰۱۴ تمرین برای آمادگی آزمون GRE

در اين پكيج بيش از هزار سوال تستي و تمرين براي آزمون Gre وجود دارد و با مطالعه و تمرين مي توانيد سطح خود را در اين آزمون به نسبت بالا ببريد.اين نمونه سوالات در يادگيري اين آزمون مفيد مي باشد.

شامل بیش از ۱۰۰۰ تست تمرینی برای این آزمون که صدها سوال که بر اساس شوه و سیاق جدید این آزمون تهیه شده است.

با جوابهای توضیحی و تفصیلی برای همه تست ها

این کتاب را می توان بهترین کتاب آمادگی آزمون GRE دانست.دومین ویرایش این کتاب که برای دانلود شما در سایت زبان دانلود قرار داده شده است به عنوان یک کتاب تمرین شامل سوالات و تست های آزمون GRE همراه با پاسخ تشریحی برای افراد جهت امادگی در آزمون GRE آورده شده است.

ادامه مطلب ...
7301 بازدید

Disney Alphabet

يادگيري الفبا

Disney Alphabet

يكي ديگر از كتاب هاي كارتوني و جذاب همراه با اشكال انيميشني كه براي يادگيري لغات و الفباي زبان انگليسي بسيار مفيد و كاربر دي مي باشد.اين كتاب ساخته شركت معروف Disney مي باشد كه اين شركت مهارت بالايي در ساخت انيميشن دارد.

Disney Alphabet  یکی دیگر از مجموعه کتابهای آموزشی کمپانی معروف Disney است که در امر ساخت کارتون و انیمیشن های کودکانه و همچنین مجموعه های اموزشی کودکان بسیار شناخته شده و فعال است . این کتاب مصور رنگی به اموزش الفبای زبان انگلیسی به ساده ترین و جذاب ترین شکل ممکن نموده است .

ادامه مطلب ...
1640 بازدید

آمادگی برای آزمون GMAT

امادگی در ازمون

آمادگی برای آزمون GMAT با

آزمون پذیرش مدیریت تحصیلات تکمیلی

کتاب فوق برای امادگی در زمینه آزمون پذیرش مدیریت تحصیلات تکمیلی می باشد که می تواند آمادگی شما را در این سطح بالا ببرد.وامادگی خوبی در این زمینه را کسب کنید.

آنچه در ایران استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت خوانده می شود، در واقع خلاصه ای بومی شده از آزمون بین المللی GMAT است.

GMAT مخفف عبارت Graduate Management Admission Test است و همانگونه که از نامش پیداست، آزمونی برای پذیرش دوره های تحصیلات تکمیلی مدیریت بویژه در دانشگاه های آمریکای شمالی است.
این آزمون در ایران با آزمون بین المللی GMAT تفاوتهای فراوانی دارد و هدف اصلی از تدوین این مجموعه فراهم ساختن مرجعی جامع و همه جانبه برای این فرم بومی شده GMAT است. در ایران سئوالات GMAT را می توان در آزمون ورودی کارشناسی ارشد MBA و مدیریت اجرایی دانشگاه های سراسری، آزمون رشته مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد، آزمون پذیرش دانشجویان نوبت دوم در برخی رشته های شاخه مدیریت از جمله MBA و مدیریت IT و … که به صورت پراکنده برگزار می شوند، همچنین بخش وسیعی از آزمونهای استخدامی سازمانها و موسسات مشاهده کرد.

در این پست شما میتوانید کتاب Cracking the New GMAT, 2013 را به رایگان دریافت نمایید.

ادامه مطلب ...
1516 بازدید

دانلود راهنمای رسمی آزمون GMAT

آزمون GMAT

 

نام مجموعه : راهنمای رسمی آزمون GMAT

این منبه راهنمای رسمی و نمونه سوالات بیش از ۸۰۰ آزمون Gmat می باشد و تمامی سوالات همراه با پاسخ های طراح سوال ارایه شده است.این مجموعه تنها کتاب رسمی نمونه سوالات GMAT ارائه شدا است که سوالات آزمون Gmat را به شکل کامل به همراه پاسخ تشریحی در تمامی موضوعات پوشش می دهد. این مجموعه همانطور که روی جلد کتاب نیز آمده است ویرایش ۱۲ آن است و تا کنون بش از یک ملیون نسخه از آن به فروش رفته است!.

این مجموعه شامال:

  • سوالات واقعی دوره های گذشته آزمون GMAt همراه با پاسخ تشریحی ؛ن
  • چگونگی موفقیت در آزمون GMAT و پاسخ هر په بهتر به سوالات

 

ادامه مطلب ...
1278 بازدید

دانلود کتاب GRE جی ار ای (Graduate Record Examination)

کتاب جی ار ای

فرمت کتاب :   PDF

تعداد صفحات : ۵۷۱صفحه

انتشارات : BARRON'S

جی ار ای یا GRE مخفف Graduate Record Examination

این کتاب در ابتدا توضیحاتی در رابطه به آزمون gre آورده است و اینکه به چه علت این آزمون برگزار میشود و موارد مختلف سپس سوالات آزمون  gre  تا سال ۲۰۰۸ در آن به همراه پاسخ قرار داده شده است سوالات در بخش ریاضی و زبان تحلیلی جهت سنجش قدرت و دانش دانشجویان می باشد .این کتاب جامع ترین کتاب برای افرادی است که می خواهند در آزمون GRE شرکت کنند و حتی چگونگی بدست آوردن نوره خوب و چگونگی امتیاز دهی مفسرا در کتاب بحث شده است.

در قسمت QUANTITATIVE ABILITY که شامل ۲۸ سوال می باشد و شما نیاز به دانستن اطلاعات ریاضی ،جبر مقدماتی و … می باشید.در داخل کتاب توضیحات بخش VERBAL و بقیه موارد آورده شده است.

همان طور که از نام این آزمون مشخص می باشد، هدف آن سنجش توانایی ها و معلومات فارغ التحصیلان می باشد. این آزمون معمولا برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. دانشگاه های آمریکایی و کانادایی معمولا داشتن نمره بالا در این آزمون را یکی از شرایط ادامه تحصیل قرار می دهند زیرا آنها معتقدند که دانشجویان علاوه بر یاد گرفتن مطالب علمی و تخصصی بایستی در زمینه سیاسی، قدرت استنتاج و درک متون عمومی دشوار را کسب کرده باشند.

 

ادامه مطلب ...
2754 بازدید

اطلاعان کامل درباره آزمون GRE و ثبت نام و آزمون

GRE bulletin

 

Graduate Records Examinationجی آر ای یا همان   GRE مخفف

در این کتاب الکترونیکی اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با آزمون GRE و چگونگی آزمون طریقه ثبت نام و اینکه این آزمون برای چه افردای می باشد آورده شده است

آزمون GRE (جی آر ای) یکی از آزمون های معتبر زبان انگلیسی که بسیاری از افرادی که قصد تحصیل در برخی کشور ها خصوصا آمریکا  و کانادا هستند با آن مواجه اند..

این آزمون که برای فارغ التخصیلان در همه سطوخ مهندسی علوم طبیعی ، علوم انسانی ، هنر و سایر گرایش ها برگزار میشود در واقع لزومه ی ورود به برخی از دانشگاه ها می باشد این آزمون را معمولا در ایران افراد بعد از آزمون تافل و آیلتس می دهند و سطح آزمون اندکی فراتر است البته این آزمون هدفش مثل تافل و آیلتس بررسی دانش زبان انگلیسی دانشجویان نیست .

هدف این آزمون به نوعی  بررسی دانش فارغ التحصیلان می باشد

در GRE  که معمولا برای ورود به مرحله بالاتر از کارشناسی می باشد هدف برسی دانش تحلیلی سیاسی و… دانشجویان است زیرا معتقدند دانشجو باید در سایر ضمینه ها هم تخصص داشته باشد . سوالات زبان بسیار سخت شامل مترادف و متضاد های مشکل می باشد. سوالات ریاضی به نسبت راحتتر حداقل برای ایرانی ها ….. اطلاعات کامل را می توانید در این کتاب به همراه فرم های ثبت GRE نام کسب کنید.

 

 

ادامه مطلب ...
2045 بازدید