نمایش مطالب در رابطه با موضوع: {آموزش زبان ارمنستانی}

چگونه لهجه خود را کاهش دهیم | آموزش کامل

English accent

بهتر صحبت کنیم

چگونه لهجه خود را کاهش دهيم؟بسياری از مشکلاتی تلفظی که زبان‌آموزان با آنها مواجه هستند در نتيجه استفاده غلط از اصواتی است که در زبان مادری خود به کار مي‌برند. بنابراين مشکلات تلفظی که شما از آن رنج مي‌بريد احتمالاً مشابه مشکلاتی است که ديگر زبان‌آموزان «هم زبان» شما هم با آن مواجه هستند. آموزش کامل در ادامه

ادامه مطلب ...
8692 بازدید

زبان ارمنی به شیوه نصرت

armenian 1

زبان ارمنی به شیوه نصرت

سری آموزشی پیمزلر ارمنی (pimsleur Armenia) به دو قسمت آموزش ارمنی شرقی و غربی تقسیم شده است که هر سری شامل ۱۰  فایل های صوتی ۳۰ دقیقه ای میباشد که برای سطح مبتدی تهیه و عرضه شده است و این زبان را به بهترین متد به شما آموزش خواهد داد. این متد آموزشی بسان روش آموزش زبان نصرت است. یعنی شما تنها با گوش دادن به زبان ارمنی، این زبان را فرا میگیرد. از خصیصه های سری های صوتی Pimsleur این است که می توان از این فایل های در mp3-player، تاکسی و اتوبوس و وقت های تلف شده برای یادگیری زبان ارمنی استفاده کرد.

ادامه مطلب ...
4299 بازدید

الفبای زبان ارمنی

دانلود کتاب ارمنی بیاموزیم

ارمني بياموزيم

کتاب ارمنی بیاموزیم

كتاب ارمني بياموزيم يكي از كتاب هاي معروف در زمينه يادگيري زبان ارمني است كه كساني كه در اين رشته مشغول به يادگيري هستند ميتوانند اين را دريافت كنند و دريادگيري زبان ارمني از ان استفاده كنند.
نویسنده: ادیک باغداساریان (ا.گیک)

نویسنده: ادیک باغداساریان (ا.گرمانیک)

زبان ارمنی (به ارمنی: Հայերեն هایِرِن) یکی از زبانهای هندواروپایی است که در منطقه قفقاز و به ویژه در کشور ارمنستان رایج است. این زبان با خط ویژه خود یعنی الفبای ارمنی که توسط مسروب ماشتوتس ابداع گردیده نوشته می‌شود. ارمنی خود شاخه‌ای مستقل از خانواده زبانهای هندواروپایی است. زبان ارمنی دو گویش بزرگ اصلی دارد یکی ارمنی شرقی و دیگری ارمنی غربی. زبان رسمی کشور ارمنستان به گویش ارمنی شرقی است. مجموع گویشوران به زبان ارمنی در جهان ۹ میلیون است.

» نوع فایل کتاب: PDF
» تعداد صفحات: ۹۸

کتاب ارمنی بیاموزیم کتاب بسیار خوبی می باشد و چون منابع بسیار کمی خصوصا به شکل فارسی برای آموزش زبان ارمنی موجود است دریافت این کتاب و در صورت امکان و پیدا کردن کتاب تهیه آن می تواند کمک شایانی به شما در آموزش و یادگیری این زبان داشته باشد.

ادامه مطلب ...
33057 بازدید