ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نمایش مطالب در رابطه با موضوع: {ریپورتاژ}

دوره های آماده سازی آزمون آیلتس

استاد پورامیری پس از سالها اجرای دوره های تدریس خصوصی آیلتس تضمینی به روش های مدونی برای آموزش خصوصی آیلتس رسیده است که اگر منصفانه بنگریم بیشترین بازدهی را نسبت به دیگر دوره ها دارند و البته در عین حال این دوره ی تدریس خصوصی زبان ها ایده آل نیستند مثلا برخی افراد فکر می کنند که با ۴۰ جلسه می شود به ایچ اسکیل ۷ رسید. این یک دروغ محض است برای کسی که فعلا در سطح ۶٫۵ آیلتس قرار دارد ایچ اسکیل ۷ حداقل ۴۰ جلسه می طلبد حتی شاید هم بیشتر. برای کسی که در سطح صفر قرار دارد حداقل ۲۰۰ جلسه ی ا ساعت نیمه خصوصی نیاز است تا شاید آن هم با احتمال ۷۰ درصد به ایچ اسکیل ۷ برسد. پس لطفا زبان آموزان فریب تبلیغات دروغ برخی مدرسین را نخورند ایچ اسکیل ۷ یک رویاست. اما اورال ۷ با کمی تلاش و کوشش شدنی است البته نه برای همه بلکه برای کسی که در سطح ۶ آیلتس قرار دارد آن هم بعد از ۴۰ جلسه مکالمه زبان. بله این واقعیت آزمون آیلتس است که خیلی ها نمی خواهند شما آن را بدانید برای اینکه از سطح ۴ به ۷ برسید در واقع به ۱۲۰ جلسه نیاز دارید والسلام.

اما حقیقتا چرا کسب نمره ۷ اینقدر سخت و نشدنی است؟ علت آن است که سطح نمره ۷ بایستی ۴۵۰ ساعت آموزش دیده باشد تا بتواند به آن نمره دست پیدا کند اما کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به شکل قابل توجی این زمان را به نصف کاهش می دهند. شما می توانید با مطالعه ی کتب مرجع به راحتی و به صورت خودخوان به این سطح دست پیدا کنید. با مطالعه ی گرامر لغت های پیشرفته و دیگر موارد. بهترین دوره های خصوصی تضمینی را گروه آموزشی ما البته با یک تضمین واقع بینانه ارائه می دهد. فلذا بهتر است که تنها از خدمات این گروه استفاده کنید تا اینکه بخواهید با دروغ های دیگر اساتید تنها وقت خود را تلف کنید و اصلا پیشرفتی در مکالمه زبان انگلیسی نداشته باشید. بله برای کسب نمره آیلتس خوب بایستی سالها وقت بگذارید.

ادامه مطلب ...
3672 بازدید

برگزاری دوره های معماری و عکاسی

موسسه آموزش عالی آرمان

موسسه آموزش عالی آرمان، با اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۸۶ فعالیت اصلی خود را حوزه هنر و معماری در دوره های آموزش معماری داخلی،آموزش دکوراسیون داخلی و آموزش عکاسی آغاز نموده است .
از این رو این موسسه جهت ترم آتی خود اقدام به جذب فراگیر بصورت آزاد در دوره های معماری داخلی ،دوره دکوراسیون داخلی و دوره عکاسی به دو شیوه حضوری و غیرحضوری نموده است

موسسه آموزش عالی آرمان ماموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی در حوزه ی هنر و معماری تعریف نموده است و توانسته است با تکیه به تجارب ارزشمند اساتید خود تاکنون دوره های تخصصی و کاربردی ذیل را تحت نظارت دفتر آموزش های آزاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار نماید.

۱۰۸ دوره جامع معماری داخلی

۹۵ دوره جامع دکوراسیون داخلی

۱۵دوره جامع معماری ساختمان

۲۰دوره جامع روشنایی و نورپردازی

۱۰کارگاه تخصصی کفپوش های سه بعدی (اپوکسی(

۵ دوره ی طراحی نما

۸۰دوره جامع عکاسی

خاطر نشان میگردد در انتهای دوره به شرکت کنندگان گواهینامه مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضاییه اعطا میگردد که خود بالاترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور می باشد.

موسسه آرمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کلیه دوره های تخصصی مجتمع فنی آرمان به وب سایت ما به نشانی www.armancollege.ac.ir و یا شماره تماس واحد مشاوره و ثبت نام موسسه ۰۲۱۸۸۹۰۵۱۶۴ الی ۶ تماس حاصل نمایید

ادامه مطلب ...
170 بازدید