ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نمایش مطالب در رابطه با موضوع: {ریپورتاژ}

دكتر الهام آذرنوش متخصص جراحی گوش و حلق بینی

فارسی

دكتر الهام آذرنوش در سال ۱۳۸۲ تحصيلات عمومي خود را در رشته ي پزشكى در دانشگاه علوم پزشكي مشهد به اتمام رسانده که در طول این مدت ایشان موفق به اخذ رتبه های اول در ازمون های علوم پایه سال ۱۳۷۸ و پرانترنی سال ۱۳۸۰ شدند . ایشان در سال ۱۳۸۵ دوره تخصصی جراحی گوش و حلق بینی را در دانشگاه تهران آغاز نمودند. وسپس با اخذ مدرک بورد تخصصی از آن رشته فارغ تحصیل شدند. وپس از آن دوران طرح تخصصی را گذراندند. دکتر الهام آدذنوش در سال ۱۳۹۱ شروع به گذراندن فلوشیپ فوق تخصص رینولوژی(جراحی های زیبایی بینی و صورت و آندوسکوپی سینوس ) کردند .و سپس این رشته را با موفقیت به پایان رساندند. دكتر الهام آذرنوش داراي پایان نامه ها و مقالات و سخنراني هاي متعدد در ژورنال های داخلي و بين المللي طي ساليان گذشته بوده اند. هم اكنون مطب دکتر آذرنوش در مشهد با امكانات كامل در زمينه هاي تشخيصي مختلف گوش و حلق و بینی و آندوسکوپی سینوس و حنجره در خدمت مراجعين داخلي و خارجي جهت عمل بینی در مشهد مي باشد.

العربیه

جراحة الأنف في ایران عن الدكتوره الهام اذرنوشمتخصص جراحی گوش و حلق بینی

خبيره في جراحة الانف و الاذن و الحلق ,حاصله على منحه جامعيه لدراسة الماجستير في المجالات التجميليه للانف و الوجه و عمليات التنظير للجيوب الانفيه. في عام ۲۰۰۴ انهت الدكتوره الهام اذرنوش دراستها في مجال الطب في جامعة مشهد للعلوم الطبيه و خلال هذه الفتره كانت قد حصلت على تفوق ملحوظ اذ احرزت المرتبه الاولى في اختبارات العلوم عام ۱۹۹۹ و في عام ۲۰۰۱ استطاعت التفوق على اختبار (البرانترني) آدرس : ایران –مشهد –شارع احمد آباد –شارع برستار – برستار ۱/۲ رقم اتصال المترجم :۹۸۹۳۵۸۶۸۴۶۴۲+ تلفن :۹۸۵۱۳۸۴۱۴۸۵۸+

* يوجد نقطه مهمه!*

الاشخاص الذين يوجد لديهم انف لحمي يكون هيكل الوجه عندهم كبير ووجنتيهم ( خدودهم) تكون بارزه وشفات كبيره لديهم ولذالك يجب تجميل الانف في ايران حتي يصبح نحيف وجميل كل السيف ، ووجه هؤلاء الاشخاص الذين لديهم انف لحمي ويريدون النتيجه الايجابيه والصحيحه في العمليه الجراحيه للانف وان يكون راضيا كل الرضا من اجرائها ٠

* الجلد السميك ماهي الاعراض الناتجه عنه لشكل الانف الخارجي ؟*

اذا نظرت الي انف هؤلاء الاشخاص مباشره ،ان راس انفهم عريض واجنحة الانف سميكه اكثر ، وبلاضافه الي عرض قاعدة وراس الانف ، نعلم بان احدهى هذه الموازين ل تجميل الانف هي نحافت الانف ، هي بلنظر من جهت الجنب مباشره ، ولاكن هذه النحافه يجب ان تكون بلحد المعقول والطبيعي للانف ٠ الاشخاص الذين يوجد لديهم جلد رفيع وقليل السماكه ان عضام وغضروف الانف تكون كبيره وعريضه لذالك يجب عليك اجراء عمليه جراحيه لنحافت وتصغير الانف ، ولاكن الاشخاص الذين يوجد لديهم جلد سميك لايجب عليهم النظر بعد الانتهاء من اجراء العمليه الجراحيه للانف بنحافت انفهم ٠ لاكن من جهت التقدم الطبي في مثل هذه العمليات الجراحيه للانف اللحمي والعظمي يمكن العمل علي اجراء العمليه الجراحيه وللعلم تكون مختلفه من شخص لاخر ، الاشخاص الذين يكون لهم انف لحمي عند اجرائهم العمليه الجراحيه يكون لتقويت الهيكل والغضروفي للانف حتي يتمكن الجلد السميك تحت الضغط ويقوم بدفعه الي الخارج حتي عند النظر مباشره من الامام الي الانف ويكون نحيف بلحد الطبيعي ٠

* هل بعد العمليه الجراحيه للانف (تجميل الانف) من الممكن بروز وضهور لحم الانف ثانيه ؟*

للاجابه علي هذا السؤال في بدايت الامر يجب عليك معرفت الانف اللحمي والانف العظمي والغضروفي للانف توجد به طبقه من الجلد علي الهيكل العظمي والغضروفي في الانف ٠ الفرق بين الانف اللحمي والعظمي من جهتمتخصص جراحی گوش و حلق بینی سماكت طبقة الجلد للنصف التحتيه للانف للاطلاع علي ذالك هيه كل تالي ( ان راس واجنحة الانف) تكون في هذه الناحيه سماكت الجلد مختلفه من شخص لاخر ، والاشخاص الذين تكون جلدة راس الانف سميكتا ودهنيه وهذا يكون معروفا بلانف اللحمي ٠.  

ادامه مطلب ...
36 بازدید

برگزاری دوره های MBA و DBA با مدرک رسمی از وزارت علوم و قابل ترجمه

برگزاری دوره های MBA و DBA

مدیریت mba

مدیریت ارشد کسب و کار (MBA)

مدیریت ارشد کسب و کار ((MBA) مخفف عبارت Master of Business Administration) درجهٔ کارشناسی ارشد در رشته مدیریت است. دوره mba برای اولین بار در اواخر قرن نوزدهم در آمریکا طرح ریزی شد که حاصل صنعتی شدن این کشور و رویکرد علمی به مدیریت بود.

دوره‌های مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) به گونه‌ای برنامه ریزی می‌شوند تا دانشجویان را باجنبه‌های مختلف مدیریت یک کسب و کار (بیزنس) همچون حسابداری، بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت عملیات، مدیریت تبلیغات و برنامه ریزی استراتژیک آشنا سازند.

بیشتر دانشجویان مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) یک زمینه تخصصی را برای مطالعه و تحصیل انتخاب می‌کنند و تقریباً یک سوم از واحدهای تحصیلی خود را در این زمینه برمی‌گزینند. برای مثال، دانشجویانی که گرایش بازاریابی را انتخاب می‌کنند دوره‌های ویژه‌ای را که بر روی بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی بین‌المللی تمرکز دارد برمی گزینند.

وسعه و پیشرفت کشور و ارتقاء استاندارد زندگی در آن مستلزم بهبود و ارتقاء کیفیت مدیریت در سازمانهای اقتصادی و اجتماعی می باشد. با بهبود مدیریت میتوان بهره وری را افزایش داد و از ظرفیت ها و امکانات موجود کالا و خدمات بیشتری را تولید نمود و ظرفیت های زیادتری را بوجود آورد.

بهبود مدیریت هم مستلزم آگاهی و تسلط به دانش مدیریت می باشد. امروزه مدیریت به عنوان یکی از شاخه های معرفت بشری پیشرفت زیادی نموده است و آموزش و تحقیق در زمینه آن گسترش فراوانی داشته است. باتوجه به اهمیت مدیریت در رشد و ارتقا سازمانها و جوامع، نظامهای آموزش عالی کشورها آموزش و تحقیق در حوزه مدیریت را از نظر کیفی و کمی به سرعت توسعه داده اند.

یکی از زمینه های بارز توسعه آموزش مدیریت ایجاد رشته مدیریت سازمان (MBA) در کشورهای مختلف جهان می باشد. این رشته به سرعت ابتدا در آمریکا و کشورهای صنعتی و سپس در کشورهای در حال توسعه موفق، گسترش یافت.

دوره های آموزشی با مدرک رسمی از وزارت علوم

جهت شرکت در دوره ها به سایت زیر مراجعه کنید:

http://erightec.ir

مدیریت حرفه ای کسب و کار

 

مدیریت حرفه ای کسب و کار (DBA)

DBA مخفف عبارت Doctor of Business administration به معنای دکتری مدیریت حرفه ای کسب و کار می باشد. دوره DBA (دکتری مدیریت حرفه ای کسب و کار ) که یک سطح بالاتر از دوره MBA است جهت توسعه و گسترش فعالیت های بنگاه ها و سازمان های خدماتی و تولیدی در بخش های خصوصی، دولتی و تعاونی برای آموزش و توانمندسازی مدیران مستعد و شایسته کشور تهیه و تدوین شده است. این دوره به گونه ای طراحی شده است که بوسیله آن، دانش و مهارت مدیریتی دانشجویان به طور چشمگیری توسعه یافته و آنها را قادر می سازد تا نقش های کلیدی رهبری را درزمینه های کاری خود بر عهده گیرند.

مدیریت فرآیند سازماندهی مؤثر منابع برای دستیابی به اهداف می باشد. مدیریت حرفه ای کسب و کار، به کارگیری این فرآیند در یک سازمان مشخص است. یک مدیر کسب و کار بسته به سازمانی که در آن کار می کند می تواند دارای سطح گسترده ای از مسئولیت ها باشد. برخی عملکردهای کلی که در همه کارهای مدیریتی موجود است: برنامه ریزی، سازماندهی، تعیین کارکنان، جهت دهی امور، کنترل و بودجه بندی می شوند.

 شرایط کنونی اقتصاد و بازار دنیا به گونه ای است که فعالیت و رقابت شرکت ها و سازمان ها در آن به مراتب سخت تر و شدیدتر شده است. کسب موفقیت و ماندگاری پایدار در چنین فضایی مستلزم بهره مندی سازمان ها و شرکت ها از نیروهای انسانی کارشناسی و مدیریتی در سطوح ارشد سازمانی است که از دانش تخصصی، مهارت کاربردی و نگرش کسب و کاری برخوردار باشند. به نظر می رسد دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار (DBA) با توجه به برنامه درسی و روش های تدریس پیش بینی شده در آن بتواند به این نیاز از جامعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور پاسخگو باشد.

مؤسسه رایتک، ضمن بهره برداری از برترین اساتید کشور در حوزه های مدیریتی اقدام به ارائه دوره های MBA و DBA نموده است. علاقمندان می‏توانند پس از گذرندان دوره مدیریت DBA و مدیریت MBA  و شرکت در آزمون پایان دوره موفق به اخذ  مدرک MBA و مدرک DBA  رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری گردند.

جهت شرکت در دوره های با ما تماس بگیرید :

تهران – بزرگراه شیخ فضل ا… جنوب – خ. سازمان آب – خ. حاجی پور امیر – خ.کریمان – جنب مجتمع مسکونی نگین – موسسه آموزش رایتک

تلفن تماس : (۸ الی ۲۰)   02126702104

ادامه مطلب ...
38 بازدید

تورهای مسافرتی جذاب و پرطرفدار آژانس آیشم

تورهای مسافرتی جذاب و پرطرفدار آژانس آیشم

تور عمان

کشور زیبای عمان همواره با کوههای بلند ، تپه های مخملین ، قلعه های زیبا و فلات های نفس گیر شناخته میشده است. برای تجربه ی زیباترین نقاط عمان (سواحل شمالی) بهترین زمان از ماه اکتبر تا اپریل است درست زمانی که آب و هوای عمان در بهترین شرایط قرار دارد. در حال حاضر بهترین راه برای جا به جا شدن بین شهری استفاده از اتوبوس های بین شهریست. نکته ی جالبی که گردشگران را در تور عمان به خود سرگرم میکند خرید کردن از مراکز خرید مجهز کشور عمان است. مسجد سلطان قابوس ، خانه ی اپرا و موزه ی ملی و موزه ی فرانسوی از جاذبه ی های پرطرفدار تور عمان هستند .

 

تور یونان

کشور یونان تلفیقی از تاریخ غنی و طبیعت زیبا یکی از مسیرهای اروپایی مورد علاقه ی ایرانیان است. شهر آتن دارای میراث تاریخی بسیاری میباشد برای مثال مجموعه ی آکروپلیس که تقریبا از همه ی نقاط شهر زیبای آتن قابل مشاهده است و نماد شروع تمدن غربی میباشد. و اما اگر علاقه مند به سواحل و بازدید از زیبایی های یونان هستید باید حتما از جزایری نظیر میکونوس و سنتورینی و سارونیک آیرلند دیدن کنید . نکته ی جالب درباره ی جزایر یونان این است که این جزایر از تفریحگاه های مورد علاقه ی اروپاییان میباشند به طوری در فصل تابستان و پاییز جمعیت زیادی از سراسر اروپا برای گذراندن تعطیلات روانه ی این جزایر میشوند. فرهنگ غذایی مردم یونان در تور یونان شما را شگفت زده خواهد کرد و اطمینان داشته باشید که طعم غذاهای کشور یونان قسمتی فراموش نشدنی از خاطرات شما از تور یونان خواهند بود.

 

تور مالدیو

سفر به مالدیو ، تورهای لوکس سفری آرامش بخش ، خانه های لوکس و کلبه های ساحلی را برای شما تداعی میکنند. از سال ۲۰۰۹ به بعد کشور مالدیو اجازه ی ورود گردشگران را به این کشور صادر کرد و قبل از آن رفت و آمد به این کشور محدود بود اما در حال حاضر بدون نیاز به ویزا میتوان از این کشور زیبا دیدن کرد. در مالدیو همه ی هتل ها ساحلی هستند.هتل های کشور مالدیو با فاصله از هم قرار گرفته اند از همین رو اصولا راه دسترسی شما برای خرید و صرف غذا و باقی امور مقداری محدود میشود بنابراین اقامت گاه خود را در مالدیو هوشمندانه انتخاب کنید تا از تور مالدیو خود لذت ببرید.

 

تور قبرس

قبرس یکی از سواحل نیلگون اروپایی بسیار محبوب است و طرفداران زیادی دارد به خصوص در فصل تابستان که در صدر جدول انتخاب قرار دارد. قبرس هم در میان غربی ها و هم در میان مردمان آسیایی بسیار پرطرفدار است. یکی از جذابیت های قبرس سواحل زیبای این کشور است که امکان انجام هرگونه ورزش و فعالیت آبی را برای گردشگران فراهم میکند و اگر علاقه مند به گذراندن یک تعطیلات لوکس و رویایی باشید پس تور قبرس بهترین انتخاب برای شما میباشد.

 

تور فیلیپین

مانیل ، سبو ، بوراکای و بهول از دیدنی ترین مناطق کشور زیبای فیلیپین میباشند هرچند که زیبایی این کشور در این مناطق خلاصه نمیشود ۷۰۰۰ جزیره ی زیبا و دیدنی در تور فیلیپین انتظار شما را میکشند.  بازدید از مزارع برنج پلکانی بنائو بسیار زیبا و دیدنی و تجربه ای شگفت انگیز خواهد بود. علاوه بر تجربه ی شگفت انگیز بازدید از طبیعت زیبا و گرمسیری بازدید از مناطقی که بیشتر آنها جز میراث جهانی یونسکو به حساب می آیند و فرهنگ غذایی جالب مردم این کشور شما را از مشتریان ثابت تور فیلیپین خواهد کرد.

 

تور

 

ادامه مطلب ...
80 بازدید

لیپوماتیک

لیپوماتیک :

لیپوماتیک به عنوان یک روش مناسب برای لاغری موضعی شکم، پهلو، ران و اطراف ران ، ناحیه پشت، غبغب و بازو شناخته می شود ، لیپوماتیک در واقع یک دستگاه قدرتمند و هوشمند است که می تواند با سرعت و بدون آسیب، بافت های چربی را از زیر پوست بیرون بکشد، لیپوماتیک باعث می شود که چربی های انباشته شده در بسیاری از نواحی بدن برداشته شود و از این رو فرد اندامی زیبا و بدون چربی خواهد داشت. شکم و پهلو به خصوص در خانم ها با ورزش و یا رژیم های غذایی کمی دیرتر ازآقایان از بین می رود و یا اینکه به طور کل در بدن باقی می ماند و از آن جهت که این اندام ها در ظاهر شخص تاثیر به سزایی میگذارد. برای از بین بردن چربی های ناحیه شکم و پهلو از لیپوماتیک کمک بگیرید.

جراحی با استفاده از یک میله ی فلزی بسیار نازک انجام خواهد شد، ابتدا جراحی با بی حسی ناحیه مورد نظر آغاز می شود سپس یک لوله نازک فلزی وارد بدن می شود، نام این میله کانول است، کانول ارتعاش بسیار سریع را به همراه دارد. میله یک نیروی قدرتمند را به بدن وارد می کند، نتیجه ارتعاشات میله شکسته شدن سلول های چربی و شل شدن آن است. بعد از ریز شدن چربی ها ،سلول های چربی از طریق میله کانولا ساکشن می شوند و در نهایت منجر به کاهش سایز اندام می شوند. یکی از دغدغه های اصلی بانوان تناسب ران است ،ژنتیک افراد نقش زیادی در شکل و سایز پاها دارد ، در مواردی مشاهده شده است که اعضای بدن شخص دارای تناسب اندام است ، اما ران ها با سایر اعضای بدن هماهنگ نیست این امر نارضایتی شایانی را در شخص به وجود می آورد .تنها با روش هایی که باعث لاغری موضعی می شود می توان چربی های این منطقه را از بدن خارج کرد. به وسیله لیپوماتیک ران، چربی های اضافه پا توسط امواج اینفراسونیک از محل اتصال جدا شده و با روش کاملا فیزیکی بدون بهره گیری از اشعه و حرارت و صرفا به وسیله حرکات لرزشی کانولا به حالتی در می آید که به آرامی و بدون ایجاد درد و خونریزی بوسیله دستگاه از بدن خارج می شود و باعث فرم گرفتن و زیبایی ران های شما می شود. جراحی لیپوماتیک ران بسیار کم خطر بوده و به صورت سرپایی و بدون بیهوشی، از طریق بی حسی موضعی انجام میگیرد همچنین آثار کبودی و ورم آن بسیار کم است . هدف اصلی در لیپوماتیک ران ایجاد سطح پوستی هموار و متناسب با نواحی کناری آن است. از مزایای لیپوماتیک ران میتوان به رفع سلولیت و عدم وجود خطر آمبولی اشاره کرد در ضمن این جراحی برخلاف سایر روشها موجب شل شدن پوست نخواهد شد و ماندگاری طولانی تری دارد.

  لیپوماتیک بازوها یکی از مواردی است که تاثیر زیادی در اندام های بالا تنه جهت رسیدن به تناسب اندام دارد. برخی از نواحی بدن دارای بافت های سخت هستند، که یکی از این نواحی بازوها می باشند . لیپوماتیک با قدرت لیفت بالایی که دارد می تواند باعث سفت شدن و جمع کردن بازوهای شما بشود. پس از جراحی لیپوماتیک بازو نه تنها چربی ها از بین می رود بلکه بافت پوست جوان و تازه تر می شود و شخص احساس بهتری را در زمان پوشیدن لباس ها احساس می کند. لیپوماتیک بازوها تنها در یک جلسه قابل انجام است و افراد می توانند نتیجه را بلافاصله بعد از لیپوماتیک و در همان روز مشاهده کنند.

از جمله مواردی که در زیبایی ظاهر افراد تاثیر به سزایی دارد ، تناسب صورت با بدن می باشد. در برخی افراد مخصوصا افرادی که دارای اضافه وزن می باشند، در ناحیه ی زیر چانه غبغب دیده می شود. وجود غبغب مختص به سن، جنسیت و یا وزن خاصی نیست اما در افرادی که دارای اضافه وزن و چاقی می باشند بیشتر مشاهده می شود همچنین می تواند با بالا رفتن سن و انقباض عضلات گردن ایجاد شود که اگر غبغب بر اثر این عوامل به وجود آمده باشد معمولا به شکل چند لایه ای ایجاد می گردد . برای رفع غبغب بهترین راه لیپوماتیک است. درمان غبغب با لیپوماتیک یکی از ساده ترین راه های درمان غبغب می باشد که نتایج خیره کننده و بسیار رضایت بخشی را در از بین بردن چربی ها و رفع سریع و آسان غبغب حاصل می کند. در روش لیپوماتیک غبغب اثر زخم یا برش باقی نمی ماند این روش همچنین بدون درد بوده و آسیبی به پوست نمی رساند.

برای مشاهده نمونه کارهای لیپوماتیک دکتر سلطانی روی لینک زیر کلیک نمائید.

نمونه کارهای لیپوماتیک دکتر سلطانی

ادامه مطلب ...
115 بازدید

آموزش مانتو بارداری

آموزش مانتو بارداری

در این بخش از آموزش خیاطی با ما همرا باشید با :

آموزش مانتو بارداری: ابتدا بالاتنه را با استفاده از الگوخیاطی ما رسم کنیدویا ازالگوهای آماده استفاده کنید فقط چون مانتو آزاد هست دورسینه را به علاوه ۳کنید ودر الگو های آماده ۱/۵ سانت به پهلو اضافه کنید برای قسمت گودی کمر هم میتوان به دلخواه کم کرد البته چون این مانتو کمری دارد به وسیله کمری مانتو را میتوان تنگ وگشاد کرد

بالا تنه1

بالا تنه۱

 بالاتنه

بالاتنه

  برش دامن قسمت جلوی مانتو: در این مدل برای پیله ها از رنگ دیگه ای استفاده شده به همین دلیل شما میتونین دامن رو بدون پیله برش بزنید وسپس از خط مرکزی بعد از دولا کردن پارچه ۱۰ تا۱۲سانت به سمت پهلو برید وپارچه دامن رو از هم جدا کرده وبرشی که برای پیله دادیم (از پارچه زرد رنگ)به برشهای دامن بدوزید ودر انتها پایین دامن را مرتب کنید البته دقت داشته باشین که برای اینکه پایین مانتو به سمت بالا نیاد قبل از برش ۵سانت از خط مرکزی پایین آمده وبه پهلو به صورت هلال وصل کنید این یک روش برای برش بدون الگو میباشد   در روش دوم الگو رو طبق دامن بالا رسم کنید وبرشها رو از هم جدا کنید وروی پارچه گذاشته وبرش بزنید

 

 

%image_alt%

الگوی پشت را هم رسم کنید وبرای آزادی به یک چهارم دورسینه ۱سانت اضافه کنی

 

 

%image_alt%

در دامن پشت به دلیل اینکه یک پیله در وسط پشت داریم کار خیلی راحتره فقط پیلی رو موقع برش روی دولای بسته پارجه قرار بدین

 

 

 

آموزش مانتو بارداری

خیاطی

آستین را طراحی کنید یا از الگوهای آماده استفاده کنید البته از یک سایز بالاتر قسمت الگوی پاکتی آستین رو کپی کنید واز پارچه ساده برش بزنید

 

 

یک پارچه مستطیل به عرض دور یقه به علاوه ۸سانت وبه قد ۲۰ سانت برش بزنید سپس برش را چها رلا کنید از چهار لای باز ۲سانت بالا رفته وبه صورت هلال رسم میکنید برای تیزی لبه یقه از قسمت بالا ۳سانت بیرون رفته وبه پایین یقه وصل کنید.  

آموزش خیاطی مانتو بارداری

مقدار پارچه مورد نیاز :طرحدار ۱۷۰ سانت -ساده:۸۰سانت نکات مهم در دوخت پیله ها ابتدا پیله ها را کوک زده قبل از کوک پایین مانتو را بدوزید سپس اتو کاری کنید وبعد از اتمام اتو کاری وپرس کردن کوک هارو بکشید ودر انتها به بالاتنه وصل کنید. در زمستان هم با آموزش بافتنی در خدمت شما عزیزان هستیم. آموزش مانتو بارداری اختصاصی سیماکده

آموزش مانتو بارداری

در این بخش از آموزش خیاطی با ما همرا باشید با : آموزش مانتو بارداری:ابتدا بالاتنه را با استفاده از الگوخیاطی ما رسم کنیدویا ازالگوهای آماده استفاده کنید فقط چون مانتو آزاد هست دورسینه را به علاوه ۳کنید ودر الگو های آماده ۱/۵ سانت به پهلو اضافه کنید برای قسمت گودی کمر هم میتوان به دلخواه کم کرد البته چون این مانتو کمری دارد به وسیله کمری مانتو را میتوان تنگ وگشاد کرد

بالا تنه1

بالا تنه۱

 بالاتنه

بالاتنه

  برش دامن قسمت جلوی مانتو: در این مدل برای پیله ها از رنگ دیگه ای استفاده شده به همین دلیل شما میتونین دامن رو بدون پیله برش بزنید وسپس از خط مرکزی بعد از دولا کردن پارچه ۱۰ تا۱۲سانت به سمت پهلو برید وپارچه دامن رو از هم جدا کرده وبرشی که برای پیله دادیم (از پارچه زرد رنگ)به برشهای دامن بدوزید ودر انتها پایین دامن را مرتب کنید البته دقت داشته باشین که برای اینکه پایین مانتو به سمت بالا نیاد قبل از برش ۵سانت از خط مرکزی پایین آمده وبه پهلو به صورت هلال وصل کنید این یک روش برای برش بدون الگو میباشد   در روش دوم الگو رو طبق دامن بالا رسم کنید وبرشها رو از هم جدا کنید وروی پارچه گذاشته وبرش بزنید

 

 

%image_alt%

الگوی پشت را هم رسم کنید وبرای آزادی به یک چهارم دورسینه ۱سانت اضافه کنی

 

 

%image_alt%

در دامن پشت به دلیل اینکه یک پیله در وسط پشت داریم کار خیلی راحتره فقط پیلی رو موقع برش روی دولای بسته پارجه قرار بدین

 

 

 

آموزش مانتو بارداری

خیاطی

آستین را طراحی کنید یا از الگوهای آماده استفاده کنید البته از یک سایز بالاتر قسمت الگوی پاکتی آستین رو کپی کنید واز پارچه ساده برش بزنید

 

 

یک پارچه مستطیل به عرض دور یقه به علاوه ۸سانت وبه قد ۲۰ سانت برش بزنید سپس برش را چها رلا کنید از چهار لای باز ۲سانت بالا رفته وبه صورت هلال رسم میکنید برای تیزی لبه یقه از قسمت بالا ۳سانت بیرون رفته وبه پایین یقه وصل کنید.  

آموزش خیاطی مانتو بارداری

مقدار پارچه مورد نیاز :طرحدار ۱۷۰ سانت -ساده:۸۰سانت نکات مهم در دوخت پیله ها ابتدا پیله ها را کوک زده قبل از کوک پایین مانتو را بدوزید سپس اتو کاری کنید وبعد از اتمام اتو کاری وپرس کردن کوک هارو بکشید ودر انتها به بالاتنه وصل کنید. در زمستان هم با آموزش بافتنی در خدمت شما عزیزان هستیم. آموزش مانتو بارداری اختصاصی سیماکده

ادامه مطلب ...
116 بازدید

رتبه بندی نتایج در جستجوگرها و عوامل موثر در آن

رتبه بندی نتایج در جستجوگرها و عوامل موثر در آن

زمانی‌که کاربر، عبارت موردنظر خود را جستجو می‌کند، موتور جستجو تمام صفحات مرتبط با عبارت جستجو شده را از میان میلیون‌ها صفحه‌ی موجود در بانک اطلاعاتی خود، بازیابی می‌کند و بر اساس الگوریتم‌ها و سیستم رتبه بندی نتایج ،صفحات یافت‌شده را با توجه به میزان ارتباط آن‌ها، به ترتیب در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همه‌ی این مراحل در یک چشم ‌به ‌هم‌زدن و در کسری از ثانیه اتفاق می‌افتد.

رتبه بندی نتایج و صفحات یافت‌شده‌ی مرتبط با موضوع جستجو، عامل مهمی در موفقیت یک موتور جستجو و رضایت کاربران آن است.

در حقیقت موتورهای جستجوی مختلف از یک سری الگوریتم‌‌ها که تقریبا محرمانه و خاص خودشان است، استفاده می‌کنند. اما چیزی که مشخص است، این است که همه‌ی آن‌ها از فاکتورها و معیارهای نسبتا مشابهی برای طراحی الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود بهره می‌گیرند.

باید توجه داشت که الگوریتم‌های رتبه‌بندی جستجوگرها در چند سال اخیر دست‌خوش تغییرات زیاده شده است که بسیاری از آن‌ها برای مقابله با تکنیک‌هایی است که در صدد فریب موتور جستجو و سیستم رتبه‌بندی آن هستند.

رتبه بندی نتایج

عوامل مهم در رتبه بندی جستجوگرها

معیارهای فراوانی در رتبه بندی نتایج جستجوگرها تاثیر دارند.گوگل در توضیح جستجوگر خود، از عوامل بسیاری برای رتبه‌بندی یاد می‌کند که نشان از پیچیدگی بسیار فراوان این بخش از موتور جستجو دارد. از جمله‌ی مهم‌ترین این معیارها می‌توان به تعداد واژگان منطبق شده با واژگان عبارت مورد جستجو، نزدیکی واژگان، محل قرار گرفتن واژگان در صفحه، تعداد تکرار واژگان در کل صفحه(بسامد واژه)، تعداد کل کلمات موجود در صفحه، کلمات موجود در عنوان و متاتگ، تعداد و نوع لینک‌ها و ارجاعات صفحه اشاره کرد.

موارد دیگری همچون حضور واژگان کلیدی درURL ، سرعت بالاآمدن سایت، کدنویسی صحیح، حضور در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد تجربه کاربری مناسب، نمایش صحیح در گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند و تازه و بکر بودن محتوا هم از دیگر عوامل تاثیرگذار در رتبه بندی نتایج یاد می‌شوند.

تعداد تکرار و جایگاه واژه‌ها

تعداد تکرار و جایگاه واژه‌ها را می‌توان به عنوان عامل اولیه رتبه‌‌بندی یک موتورجستجو در نظر گرفت. صفحاتی که تعداد تکرار بیشتری از کلمات مورد جستجو در آن‌ها وجود دارد، وزن بیشتری به خود اختصاص می‌دهند و در رتبه‌ی بالاتری نسبت به بقیه‌ی صفحات قرار می‌گیرند. تعداد تکرار کلمات در کل صفحات یک سایت، هم بر این مسئله تاثیر می‌گذارد. علاوه بر این، تعداد تکرار کلمه نسبت به تعداد کل کلمات موجود در صفحه نیز در نظر گرفته می‌شود؛ زمانی که تعداد تکرار کلمه برابر باشد، صفحات با تعداد کلمات کمتر نسبت به صفحات با تعداد کلمات بیشتر در رتبه‌ی بالاتری قرار می‌گیرند چرا که نسبت تعداد کلمات کلیدی به تعداد کل کلمات در این صفحات بیشتر است.

عنوان صفحه یا متاتگ

وجود واژه‌ی جستجوشده در عنوان صفحه یا متاتگ‌ها نسبت به زمانی که در کل متن صفحه وجود دارند، وزن و ارزش بیشتری به صفحه در رتبه‌بندی می‌دهد.در استفاده از این معیارها مشکلی اساسی وجود دارد و آن هم سوء استفاده‌ی مدیران وبگاه‌ها برای جلب ملاقات‌کنندگان بیشتر و وارد کردن متاتگ‌ها و کلمات کلیدی پرطرفدار اما نامربوط است، که موجب نمایش صفحه‌ای غیرمرتبط با عبارت موردجستجو در نتایج جستجوگر می‌شود. بنابراین موتورهای جستجوگر برای رفع این مشکل، توصیفات و کلمات را از چند خط ابتدای متن در صفحه‌ی سایت می‌گیرد و همچنین محتوای متن صفحه را برای واژگان مرتبط تحلیل می‌کنند. این‌کار بر اساس روش‌هایی که استخراج مفهومی هوشمند نامیده می‌شود، انجام می‌پذیرد.

لینک و پیوند

از دیگر معیار‌های رتبه‌بندی نتایج جستجو، رتبه‌بندی بر اساس میزان ارجاعات و لینک‌ها است. لینک‌ها و پیوندها،که در تحلیل رتبه‌بندی صفحات، به عوامل خارج از صفحه مشهورند، به عنوان نقطه‌ی مهمی برای متن و صفحه‌ی حاضر به شمار می‌آید. هر لینک یا ارجاعی که از دیگر صفحات اینترنتی به صفحه مورد نظر ما داده شود، به عنوان یک امتیاز مثبت برای صفحه ما محسوب می‌گردد و رتبه آن را در نتایج جستجوگر بالاتر می‌برد؛ بدین معنا که هر صفحه‌ی وبی که لینک‌های بیشتری به آن وارد ‌گردد، به رتبه بالاتری در رتبه بندی نتایج جستجوگر دست پیدا می‌کند.

عامل مهم دیگری که در تعیین الگوریتم‌های رتبه‌بندی تاثیر گذار است، میزان لینک‌های دیگری است که از صفحه‌ای که به صفحه‌ی ما لینک دارد، خارج می‌گردد.

نکته‌ی شایان ذکر در این‌جا، این است که موتورهای جستجوگر باید با تحلیل دقیق هم از لحاظ فنی و هم عملی و صرف هزینه و زمان بسیار زیاد به بررسی روش‌های به روز و کارآمد برای تعیین روش‌ها و الگوریتم‌های رتبه بندی نتایج ، صفحات و جلوگیری از تقلب و فریب بپردازند تا به یک موتور جستجوگر موفق تبدیل شوند.

طنین وب

ادامه مطلب ...
81 بازدید

اهمیت بک لینک در افزایش رنکینگ سایت

اهمیت بک لینک در افزایش رنکینگ سایت :

بک لینک (BackLink) یا همان لینک بازگشتی، به لینک یا پیوندی گفته می شود که در سایتی درج شده و با کلیک بر روی آن به سایت شما هدایت می شویم. بک لینک ها در دنیای اینترنت و سئو از اهمیت بالایی برخوردار هستند. تا جایی که تعداد بک لینک بالا از سایت های معتبر و دارای بازدید ، تاثیر بسزایی در رتبه بندی سایت شما در موتور های جستجو مانند گوگل خواهد داشت. بک لینک باعث می شود که گوگل سایت شما را بهتر به مشتریان معرفی کند. به تعبیری، کلمه لینک گذاری شده توسط شما، در نتایج بالاتر جستجو های انجام شده گوگل قرار می گیرد و این امر باعث افزایش بازدید سایت شما خواهد شد.

رپورتاژ یا رپرتاژ آگهی (Advertorial) به طور کامل تر یعنی متنی چکیده با حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ کلمه و چندکیورد که به سایت شما لینک شوند , درواقع این نوع تبلیغات نوعی تبلیغ غیر مستقیم است که از طرفی هم بازدید کنندگان را در قالب یک محتوای روزانه ترغیب به استفاده از خدمات شما میکند و مهم تر از همه اینکه شما با این نوع تبلیغات رتبه ای بسیار بالا در محتوا منتشر شده و کیوردهایتان در گوگل میگیرید ( درصورت مناسب بودن سایت هایی که اگهی شمارا درج میکنند ) زیرا که گوگل, رپورتاژ را جزو یکی از طبیعی ترین نوع لینک سازی ها شناسایی کرده و رتبه خوبی در بلند مدت به شما میدهد.

بک لینک ها  اصولی دارند که عبارتند از :

۱)موضوع وبسایتی که به آن لینک می شود :

طبق آمار سئو موز ، موتور های جستو ، از محتوای صفحاتی که شما مطلبتان را به آن لینک می کنید نیز برای رتبه دهی استفاده می کنند. این موضوع بسیار مهم است ، زیرا اگر به وبسایتی که موضوع آن با وبسایت ما متفاوت است لینک بدهیم ، آنگاه این موجب سخت تر شدن کار موتور های جستجو برای فهم این که در واقع سایت ما در چه زمینه ای است و چه موضوعی را مورد بررسی قرار می دهد ، خواهد شد و پیج رنک سایت را کاهش می دهد.

مثال : فرض می کنیم وبسایت ما درباره ی " روش های یافتن شغل " می باشد ، و ما یک لینک خارج شونده به سایتی می دهیم که درباره ی " ایالات متحده ی آمریکا " می باشد ، این باعث می شود که موتور های جستجو سایت ما را با این موضوع در نظر بگیرند : " روش های یافتن شغل در ایالات متحده ی آمریکا "  ، که این موجب کاهش رتبه ی سایت ما خواهد شد.

۲) کیفیت لینک خارج شونده از سایت :

به عقیده ی بسیاری از سئو کارها ، لینک دادن به سایت های خوب و با رتبه ی بالا، یک مزیت محسوب می شود.

۳) تعداد لینک های خارج شونده :

وجود تعداد بسیار زیاد لینک های خارج شونده  dofollow از سایت می تواند رتبه ی سایت و همچنین مشاهده شدن سایت در نتایج جستجو را کاهش دهد.

۴) تعداد لینک های داخلی به یک صفحه :

تعداد لینک های داخلی به یک صفحه نشان دهنده ی اهمیت ارتباط آن با سایر صفحات سایت می باشد.

۵) وضعیت رتبه ی لینک های داخلی اشاره کننده به سایت :

لینک های داخلی با رتبه ی بالا که به سایت اشاره دارند ، بسیار قوی تر از دامنه هایی که رتبه ی آنها کم است یا اصلا رتبه ای ندارند، عمل می کنند.

۶) لینک های شکسته :

لینک های شکسته یا Broken Links لینک هایی هستند که در آنها از حروفی مانند آندرلاین _ (Underline) استفاده شده که موجب کاهش دسترسی یا کند شدن دسترسی موتور های جستجوگر خواهد شد . معمولا در سیستم وردپرس لینک های شکسته وجود ندارد ولی با توجه به ارسال پست ها و تغییر در پیوند های یکتا این مسائل به وجود می آیند. وجود تعداد زیاد لینک شکسته در سایت نشانه ی یک سایت متوقف شده و بی اهمیت است.

۷) لینک های وابسته :

استفاده از این لینک ها به خودی خود موجب کاهش رتبه ی سایت نمی شوند ، اما در صورت استفاده ی بیش از حد ، توسط ربات های موتورهای جستجوگر ، دنبال نخواهند شد. به همین دلیل اکثر این لینک ها به صورت "nofollow" می باشند. لینک های وابسته فرمتی به شکل www.awin1.com/awclick.php?  دارند و موتور های جستجو به اندازه ی کافی هوشمند هستند تا قادر به تشخیص این قبیل لینک ها از شکل و فرمت آن باشند.

 

برای خرید بک لینک و رپرتاژ به لینک زیر مراجعه نمائید.

طنین وب

ادامه مطلب ...
75 بازدید

برگزاری دوره های معماری و عکاسی

موسسه آموزش عالی آرمان

موسسه آموزش عالی آرمان، با اخذ مجوز قطعی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۸۶ فعالیت اصلی خود را حوزه هنر و معماری در دوره های آموزش معماری داخلی،آموزش دکوراسیون داخلی و آموزش عکاسی آغاز نموده است .
از این رو این موسسه جهت ترم آتی خود اقدام به جذب فراگیر بصورت آزاد در دوره های معماری داخلی ،دوره دکوراسیون داخلی و دوره عکاسی به دو شیوه حضوری و غیرحضوری نموده است

موسسه آموزش عالی آرمان ماموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی در حوزه ی هنر و معماری تعریف نموده است و توانسته است با تکیه به تجارب ارزشمند اساتید خود تاکنون دوره های تخصصی و کاربردی ذیل را تحت نظارت دفتر آموزش های آزاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار نماید.

۱۰۸ دوره جامع معماری داخلی

۹۵ دوره جامع دکوراسیون داخلی

۱۵دوره جامع معماری ساختمان

۲۰دوره جامع روشنایی و نورپردازی

۱۰کارگاه تخصصی کفپوش های سه بعدی (اپوکسی(

۵ دوره ی طراحی نما

۸۰دوره جامع عکاسی

خاطر نشان میگردد در انتهای دوره به شرکت کنندگان گواهینامه مورد تایید و ممهور به مهر وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه و تایید قوه قضاییه اعطا میگردد که خود بالاترین گواهینامه آموزشی در سطح کشور می باشد.

موسسه آرمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کلیه دوره های تخصصی مجتمع فنی آرمان به وب سایت ما به نشانی www.armancollege.ac.ir و یا شماره تماس واحد مشاوره و ثبت نام موسسه ۰۲۱۸۸۹۰۵۱۶۴ الی ۶ تماس حاصل نمایید

ادامه مطلب ...
178 بازدید