موسسه آموزشی سرزمین زبان
 

    پکیج طلایی


به خاطر سپاری لغات مشکل زبان انگلیسی با این روش حل شد


 تمام لغات مورد نیاز برای کنکورها و ازمونهای مختلف  زبان انگلیسی

کافیست قبل از تهیه این مجموعه مثال ها را ببینید

برای نمایش جزئیات بیشتر کلیک کنید
 
خرید محصولات آموزش زبان

5 روش مهم و جالب در یادگیری گرامر زبان انگلیسی

گرامر انگلیسی مبنای تسلط بر این زبان بین المللی است. تا زمانی‌که درکتان از مفاهیم گرامری صحیح و عمیق نباشد، نمی توانید جملات انگلیسی را به صورت منطقی بیان کنید. بیشتر زبان آموزان یادگیری گرامر را سخت و کسل کننده می دانند. با این حال با نگرش و تکنیک صحیح، می‌توان روش‌های جدیدی را برای آموزش و فهم مفاهیم گرامری یافت. می‌توانید گرامر را به عنوان یک موضوع کسل کننده ای که باید با آن کنار بیایید، یاد بگیرید، یا فرآیندی برای یادگیری مداوم که آن را همه روزه از طریق سخنرانی، نوشتن و صحبت کردن تمرین می کنید.

 

Grammar Practice

Grammar Practice for Intermediate Students

این کتاب به صورت حرفه ای و ساده به شما در یادگیری گرامر ها کمک خواهد کرد. این کتاب حاوی ۳ مرحله است که در پایان هر مرحله یک تست وجود دارد.توضیحات کوتاه و شفاف نکات گرامری در این کتاب سعی در حل کردن مشکلات گرامری زبان آموزان را دارد. برای بهتر یاد گرفتن کتاب دو راهکار در مطالعه ی این کتاب می تواند اتخاذ گردد. راهنکار اول اینکه تمامی مراحل را یکی پس از دیگری مطالعه کنید و راهکار دوم اینکه از بین مطالب کتاب فقط آنهایی را انتخاب کنید که از نظر خود نیاز به کار کردن بیشتری دارند. و یا مطالبی که فکر می کنید جز نقاط ضعف شما هستند

 اشتباهات رایج انگلیسی

دانلود کتاب اشتباهات رایج انگلیسی

کتابی برای تغییر زندگی و کارتان

کتابی راحت برای خواندن و عمل کردن به آن

نام کتاب: A-Z correct english

فرمت کتاب : PDF

تعداد صفحات : ۲۰۳ صفحه

این کتاب یک کتاب مرجع برای دانش آموزان و خوانندگان عمومی می باشد .هدف این کتاب به عنوان ابزاری است برای پاسخ به مشکلاتی در گرامر ،تلفظ ،و .. که دانش آموزان و خوانندگان عادی با آن روبرو هستند.

مطالب عمده ای که در این کتاب که بر حسب حروف لاتین مشابه یک دیکشنری طبقه بندی شده است به قرار زیر است

  • ایرادات معمول در زبان انگلیسی
  • راه حل های سریع برای حل مشکلات تلفظی روزانه
  • تاکبد و مروری بر مشکلات گرامری

کتاب A-Z of Correct English در حدود ۲۲۰ صفحه است و کلیه نکات گرامری و لغوی که معمولا اکثر غیر انگلیسی زبانان اشتباه میکنند را برای شما تشریح میکند و نحوه درستش را هم برای شما توضیح میدهد تا  آن جمله یا روش گرامری را اشتباه ننویسید. این کتاب کمک زیادی به تصحیح جملات شما میکند و اگر قصد شرکت در آزمون های زبان مانند آیلتس هستید برای شما بسیار مفید خواهد بود.

 این کتاب برای کسانی طراحی شده است که می خواهند زبان انگلیسی را به طرز صحیح یادبگیرند . آنچه در این کتاب می خوانید شامل یک سری اشتباهات رایج در زبان انگلیسی است که زبان آموزان عمدتا با آن مشکل دارند. این کتاب حاوی ۵۸۰ اشتباه رایج است که این اشتباه ها شامل : کاربرد اشتباه لغات ، کاربرد اشتباه زمانها ، کاربرد اشتباه نقل و قولها ، کاربرد اشتباه اسم مصدر ، کاربرد اشتباده حرف تعریف the ، کاربرد اشتباه صفتهای تفضیلی و عالی ، کاربرد اشتباه ضمایر ملکی ، کاربرد اشتباه both  ، کاربرد اشتباه موارد متعددی گرامری و اصطلاحاتی می باشد.

 

 

101-hints-for-ielts

کتاب Grammar for English Language Teachers گرامر پیشرفته برای اساتید زبان

کتاب Grammar for English Language Teachers شامل گرامر پیشرفته زبان انگلیسی می باشد و برای اساتید زبان و کسانی که حداقل آیلتس ۷ دارند طراحی شده است تا علاوه بر تقویت زبان انگیسی خود ، بتوانند روش های جدیدی را برای تدریس مناسب زبان انگلیسی و انتقال آن به شاگردان پیدا کنند

این کتاب یک منبع کامل گرامری برای آموزش زبان می باشد که شامل مظالب کاملی در حوزه گرامر انگلیسی برای نوشتن و درک مطلب انگلیسی خصوصا در آزمون آیلتس می باشد .

مطالب عنوان شده در این کتاب به شکل کاملا پیشرفته برای اساتید زبان و مدرسان آزمون آیلتس می باشد .

engramer1

راهنمای یادگیری گرامر و نگارش در زبان انگلیسی

راهنمای فوق العاده برای یاد گرفتن نگارش و گرامر به زبان انگلیسی.آموزش های موجود در این راهنما مورد استفاده کسانی که می خواهند در مبحث یادگیری و حرفه ای شدن نگارش در زبان انگلیسی پیشرفت کنند.این راهنما کمک زیادی به شما در یادگیری خواهد کرد.

 افعال زبان انگلیسی

English Verb Drills

صرف افعال زبان انگلیسی

افعال یکی از موارد مهم در زبان انگلیسی می باشد که این کتاب برای تسلط به افعال در زبان انگلیسی بوده و به شما در یادگیری آن کمک می نماید.همچنین لازم به ذکر است که این کتاب راهی ساده برای آموختن افعال در زبان انگلیسی است.

این کتاب کوتاه‌ترین مسیر به تسلط بر صرف افعال زبان انگلیسی است.یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها در یادگیری هر زبان، تسلط بر صرف افعال آن زبان است و این کتاب یاد گرفتن این علم را بیش از پیش ساده‌تر می‌سازد زیرا به شما امکان می‌دهد تنها با تمرکز بر افعال- بدون توجه به سایر اجزای گرامری- مهارت و تسلط خود را بر آن‌ها افزایش دهید. با استفاده از این کتاب می‌توانید اعتماد به نفس لازم برای استعمال صحیح افعال را فرا گرفته و در صحبت کردن و نوشتن احساس راحتی بیش‌تری نمایید. برای سطح مقدماتی تا متوسطه

یادگیری ۱۰۰ فعل  دو قسمتی پرکاربرد.

Really learn 100 phrasal verbs

یادگیری آسان صد فعل دو قسمتی و پر کاربرد انگلیسی که در یادگیری زبان مهم است و این کتاب نیز آن ها ارائه داده همچنین برای هر یک از فعل ها تمرین و مترادف ها و … نیز ارائه کرده که به راحتی می توان آن ها را آموخت.

با کمک این کتاب Really learn 100 phrasal verbs ، می‌توانید ۱۰۰ فعل  دو قسمتی پرکاربرد را به خوبی یاد بگیرید و برای همیشه آنها را ملکه ذهن خود سازید. برای هر یک از این افعال، تمرینات دقیق و مجموعه ای از مترادف ها و متضادها ارائه شده است
در زبر قسمی توضیحات در رابطه با افعال دو بخشی آمده است این افعال در زبان انگلیسی بسیار کاربرد هستند و در انتها می توانید کتاب حاضر را با لینک مستقیم از وب سایت زبان دانلود دریافت کنید .
برای نمونه دسته ای از افعال دو بخشی یا همان phrasal verb در زیر آمده است.
 
لیستی که در پایین آمده است گروهی از افعال مرکب را به همراه توضیح آن در بر می گیرد. به خاطر داشته باشید که انگلیسی زبانان در زبان محاوره ای بیشتر از افعال مرکب استفاده می کنند و افعال تک بخشی (مانند "investigate" به جای "look into" را در متن های نوشتاری مورد استفاده قرار می دهند.

 

آموزش گرامر زبان انگلیسی به زبان فارسی

english grammar in persian دانلود کتاب آموزش گرامرزبان انگلیسی به زبان فارسی

این کتاب نسخه کامل کتاب آموزش گرامر نوشته  سعیدعنایت پور  می باشد که شامل ۱۸۴ صفحه است

لیست مطالب
۱٫ مقدمه مؤلف
۲٫ این جزوه برای چه کسانی مفید است؟
۳٫ معرفی علائم خاص بکار رفته در جزوه
۴٫ ساختار کامل جمله (مرور سریع و ساده گرامرِ اجزای یک جمله)

ضمایر

English Pronouns and Prepositions

آموزش ضمایر و حروف اضافه در انگلیسی

کتابی که مشاهده می کنید یکی از کتاب هایی می باشد که ضمیر ها و حروف اضافه انگلیسی همچنین ادبیات در انگلیسی را مورد آموزش قرار داده و از انجایی که حروف اضافه در زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است این کتاب برای زبان آموزان انگلیسی پیشنهاد می شود.و می توانید به وسیله آن ضمایر و حروف اضافه در انگلیسی را فرا گیری.

گرامر

Grammar Zappers

کتاب مناسب در جهت آموزش دستور زبان انگلیسی

کتاب مفید آموزش دستور زبان انگلیسی بیشتر مد نظر مدرسان زبان می باشد که وقت آنها برای طرح سوال کم می باشد.این کتاب را نیز زبان آموزان می توانند در بخش زمان ها استفاده نمایند و بهبود در یادگیری زبان را شاهد باشند.

کتاب Grammar Zappers  برای معلمان زبان انگلیسی تدوین شده است که وقت کافی برای طرح درس و یا سوال ندارند و این کتاب آنها را در این راه کمک میکند .در این کتاب مواردی از قبیل کاربرد حروف اضافه , زمان گذشته , حال کامل (ماضی نقلی) , گذشته کامل (ماضی بعید) , زمان حال ساده و استمراری را بیان میکند که مدرسان انگلیسی می توانند برای طرح درس یا تست گرامری استفاده کنند . سطح متوسطه از این کتاب را در ادامه مطلب دانلود نمایید.

گرامر

The Briefest English Grammar Ever

کتاب خلاصه گرامر زبان انگلیسی

کتاب خلاصه گرامر زبان انگلیسی یا The Briefest English Grammar Ever یکی از کتاب هایی است که در آن میتوانید خلاصه شده ی دستور زبان انگلیسی را بیابید و آموزش زبان انگلیسی خود در آن استفاده کنید.

این کتاب ۳۵ صفحه ای به اذعان نویسنده خلاصه ترین و جمع و جورترین کتاب آموزش گرامر انگلیسی می باشد که با زبانی ساده و خلاصه به آموزش دستورات گرامری زبان انگلیسی نظیر جملات در انگلیسی , عبارات , اسم , ضمایر , افعال , صفات , حروف اضافه و …  می پردازد .

برنامه لغات

 برنامه تمرین گرامر و لغات انگلیسی ETS 1.0

این برنامه که برنامه تمرین گرامر و لغات انگلیسی است به شما کمک میکند تا در یادگیری لغات و گرامر تمرین های صحیح و مناسبی داشته باشید.این برنامه تمرین گرامر و لغات انگلیسی که بالغ بر یازده عدد تست گرامر انگلیسی و بیست و دو عدد تست لغات می باشد و مناسب برای افرادی که می خواهند در آزمون تافل شرکت کنند است.

ETS 1.0 نام نرم افزار رایگانی است که حاوی تعداد زیادی تست در رابطه با گرامر و لغات انگلیسی می باشد.این نرم افزار کم حجم آموزش انگلیسی شامل ۱۱ عدد تست گرامرانگلیسی, ۲۲ عدد تست لغات (مناسب برای متقاضیان تافل) و بخش یادگیری اسامی حیوانات با استفاده از تصاویر می باشد. این نرم افزار یک بخش هم دارد که تعداد زیادی نرم افزاررایگان آموزش انگلیسی را به شما معرفی کرده و می تواند دانلود نمایید.


  • صفحه 1 از 41234