نمایش مطالب در رابطه با موضوع: {آزمون DELF , DALF زبان فرانسه}

دانلود کتاب تست آزمون DALF

آزمون dalf

دانلود کتاب آزمون زبان فرانسه دالف DALF

کتاب حاضر شامل مجموعه تست های آزمون زبان فرانسه DALF برای سطح های C1 , C2 می باشد این کتاب همراه با فایل های صوتی ارائه شده است .

آزمون دالف در واقع مخفف Diplôme d'études en langue française می باشد .این آزمون که آزمون آن در ایران هم برگزار می شود از طرف مرکز آموزش زبان فرانسه مدرک آن ارائه می شود .

ادامه مطلب ...
2986 بازدید

نمونه سوالات آزمون به همراه فایل های صوتی Reussir Le TCF

Reussir Le TCF

 

مجموعه سوالات آزمون TCF به همراه فایل های صوتی

این مجموعه که در قالب یک کتاب با فرمت PDF به همراه فایل های صوتی اراه شده است یک مجموعه کامل برای افرادی است که قصد مهاجرت به کشور های فرانسه زبان را دارند و می خواهند در آزمون TCF شرکت کنند.

آزمون زبان فرانسهء TCF مخفف  Test de connaissance du français است. این آزمون توسط مرکز بین المللی مطالعات آموزشی وزارت آموزش فرانسه (CIEP) برگزار میشود و برای سنجش سطح زبان فرانسه ی دانشجویان یا کارکنان شرکتها در فرانسه و ایالت کبک کانادا استفاده میشود.

آزمون TCF از استاندارد آزمون های زبانهای اروپایی پیروی میکند و به همین دلیل نمره نهایی شما در یکی از ۶ سطح A1 , A2 , B1 , B2 , C1 , C2 اعلام میشود. دانشگاه های فرانسوی زبان برای رشته های مهندسی سطح زبان B1 یا B2 از شما میخواهند، در حالیکه برای رشته های حقوق و علوم سیاسی و گاهی پزشکی، سطح زبان C1 از شما درخواست میشود. البته این موضوع بسته به دانشگاه فرق میکنه و هر دانشگاهی برای خودش سطح خاصی رو اعلام میکنه.

 

ادامه مطلب ...
4307 بازدید

نمونه سوالات آزموت فرانسوی دلف همراه با فایل های صوتی

آزمون دلف

نام : سوالات آزمون زبان فرانسوی دلف (delf)همراه با فایل های صوتی آزمون

در این پست نمونه سوالات آزمون دلف همراه فایل های صوتی  آورده شده است  که برای همه افرادی که قصد شدکت در این آزمون فرانسوی را دارند و همه زبان آموزان فرانسه  مفید است.

زمون دلف یا DELF که مخفف کلمات Diplôme d'études en langue française است ، یک گواهی مدرک زبان فرانسه است که پس از امتحان رسمی اش (که در ایران هم برگزار میشه) از طرف مرکز مطالعات زبان فرانسه (CIEP) که زیرمجموعه وزارت آموزش فرانسه است ، به دانشجویان زبان تقدیم میشه و نشان دهنده توانایی های زبان آموز در زبان فرانسه است.

در این آزمون شما می توانید برای دریافت مدرک هر یک از ۴ سطح A1, A2, B1, B2 اقدام کنید . نکته مهم اینه که زمان و نوع امتحان در هر Level فرق میکند. (برای گرفتن مدرک در سطح C1 و C2 باید به آزمون DALF  فکر کنید که پیشرفته تر است)

……

ادامه مطلب ...
2974 بازدید