ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نمایش مطالب در رابطه با برچسب: {زبان دانلود | تقویت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی}

مهارت خواندن و درک مفاهیم و استراتژی

درك مفاهيم

Reading Comprehension Skills & Strategies

تقويت مهارت خواندن و درک مفاهیم و استراتژی

كتابي موثر و مفيد در زمينه تقويت مهارت خواندن و درک مفاهیم و استراتژی كه با استفاده از ان مي توانيد به مهارت خواندن و درك مطلب در زبان انگليسي افزوده و خود را در يادگيري زبان انگليسي پيش برده.

این سری کتاب که شامل ۸ سطح می باشد به تقویت مهارت خواندن انگلیسی Reading, درک مطلب انگلیسی Reading Comprehension بر اساس مهارتها و تکنیک های موثر خواندن و درک مطلب انگلیسی پرداخته است .

این مجموعه کامل برا اساس اخرین تحقیقات و نظریات در مورد تدریس مهارت خواندن و درک مطلب خواندن در زبان انگلیسی تدوین شده اند و تنها شامل مهارتهای سنتی و قدیمی مهارت خواندن و درک مطلب نیست بلکه تکنیک هایی را هم که بر مبنای دانش قبلی زبان آموز , تجربیات , نظریات دقیق و ارزیابی بوده و او را قادر می سازد که دانسته های خود را در همه شرایط خواندن بکاربرده و به فهم بهتر مطالب منجرشود را تقویت می بخشد. در این مجموعه تکنیک هایی نظیر دانش واژگان انگلیسی, فعال کردن دانسته های قبلی زبان آموز, خواندن اولیه متن – بررسی و پیش بینی , تصویربرداری ذهنی , پرسش از خود , خلاصه مطلب , جستجوی معنا به تقویت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی در طول این دوره کمک میکند. شش سطح از این مجموعه کامل را (سطح ۳ تا ۸ ) را میتوانید به رایگان اززبان دانلود دریافت نمایید.

ادامه مطلب ...
1514 بازدید

تقویت خواندن و درک مطلب انگلیسی

درك مطلب

تقويت خواندن و درک مطلب انگلیسی Reading Genres

در اين پكيج كه بيشتر آموزش آن در زمينه تقويت خواندن و درک مطلب انگلیسی است به شما در اين رابطه كمك بسياري مي كند.كه اين كتاب شامل داستان و نمايشنامه است كه باعث تقويت خواندن و درک مطلب انگلیسی شما مي شود.

مجموعه Reading Genres که شامل ۵ سطح می باشد یک مجموعه کمک آموزشی که با هدف بهبود مهارت خواندن Reading و درک مطلب در زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده است . این مجموعه کتب که کاری از انتشارات MacMillan معروف است با ارائه مطالب جذاب و خواندنی و متنوع ,  داستانهای زیبا و سرگرم کننده,  نمایشنامه های معروف در ژانرهای متفاوت , بهمراه  تمرینات و فعالیت های امده در کتب به بهبود مهارت خواندن شما و همچنین ایجاد حس لذت از خواندن به زبان انگلیسی در شما کمک بسزایی میکند. این مجموعه بسیار جالب را می توانید به رایگان از زبان دانلود دریافت نمایید.

ادامه مطلب ...
1569 بازدید