ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نمایش مطالب در رابطه با برچسب: {زبان دانلود | دانلود جدید}

آموزش زبان انگلیسی در اندروید

learn english in a month

 

نام نرم افزار: Learn English In A Month آموزش زبان انگلیسی در یک ماه در گوشیتان

ورژن : برای اندروید ۲٫۱ و بالاتر

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی مخصوص گوشی ها با سیستم عامل اندروید می باشد.با استفاده از نرم افزار بسیار جالب و آموزشی English in a Month زبان انگلیسی را در مدت فقط یک ماه یاد بگیرید و از آن لذت ببرید. پایه و اساس کارکرد این نرم افزار برای آموزش زبان انگلیسی به صورت شنیداری و دیداری و فراهم کردن محیطی کاملا انگلیسی می باشد و از روش های روتین آموزشی که با قواعد دستوری شروع می شوند کمتر استفاده می کند.

 

ادامه مطلب ...
6773 بازدید

یادگیری زبان اسپانیایی در موبایل

spanish in a mounth

 

نام نرم افزار: Spanish in a Month v1.5 برای گوشی های اندروید

ورژن : برای اندروید ۲٫۱ و بالاتر

با استفاده از نرم افزار بسیار جالب و آموزشی  Spanish in a Month زبان اسپانیایی را در مدت فقط یک ماه یاد بگیرید و از آن لذت ببرید. پایه و اساس کارکرد این نرم افزار برای آموزش زبان اسپانیایی به صورت شنیداری و دیداری و فراهم کردن محیطی کاملا اسپانیایی می باشد و از روش های روتین آموزشی که با قواعد دستوری شروع می شوند کمتر استفاده می کند.

نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی بصورت مقدماتی، با روشی ساده و برای سنین مختلف

قابلیت ها:

 • دارای دو حالت آموزشی تصویری و نوشتاری
 • متد آموزشی آزمون و خطا
 • ۳۰ درس و سطح مختلف
 • گستره عظیم کلمات و جملات
 • تلفظ با صدای زن و مرد
 • امکان ادامه آخرین آزمون انجام شده
 • مشاهده نتیجه عملکرد
 • امکان بزرگنمایی تصاویر
 • امکان تلفظ کلمات با لمس تصاویر
 • امکان نمایش متن کلمات با لمس تصاویر
 • کنترل تلفظ کلمات

 

ادامه مطلب ...
1863 بازدید

یادگیری زبان ایتالیایی در یک ماه در موبایل

نام نرم افزار: Italian in a Month برای اندروید

ورژن : برای اندروید ۲٫۱ و بالاتر

با استفاده از نرم افزار بسیار جالب و آموزشی Italian in a Month زبان ایتالیایی را در مدت فقط یک ماه یاد بگیرید و از آن لذت ببرید. پایه و اساس کارکرد این نرم افزار برای آموزش زبان ایتالیایی به صورت شنیداری و دیداری و فراهم کردن محیطی کاملا ایتالیایی می باشد و از روش های روتین آموزشی که با قواعد دستوری شروع می شوند کمتر استفاده می کند

 

ادامه مطلب ...
1917 بازدید

آموزش زبان ۵۰Languages برای موبایل

50language

 

نام نرم افزار: ۵۰Languages v3.4 برای گو شی های آندروید

با استفاده از نرم افزار بسیار جالب و آموزشی ۵۰Languages می توانید بیش از یک زبان خارجی را یاد بگیرید. این نرم افزار با استفاده از زبان مادریتان، اقدام به آموزش زبان خارجی مورد نظرتان می کند. ۵۰Languages دارای سی درس آموزشی می باشد و پشتیبانی کردن از زبان فارسی هم قابل تحسین است.

 

ادامه مطلب ...
1414 بازدید

فراگیری زبان فرانسه در مدت یک ماه برای موبایل

فرانسو.ی در یک ماه

 

نام نرم افزار: French in a Month v1.5 برای گوشی های اندروید

با استفاده از نرم افزار بسیار جالب و آموزشی French in a Month زبان فرانسه را در مدت فقط یک ماه یاد بگیرید و از آن لذت ببرید. پایه و اساس کارکرد این نرم افزار برای آموزش زبان فرانسوی به صورت شنیداری و دیداری و فراهم کردن محیطی کاملا فرانسوی می باشد و از روش های روتین آموزشی که با قواعد دستوری شروع می شوند کمتر استفاده می کند. فایل دیتا مربوط به برنامه هم قرار داده شده است

طریقه ی نصب: برای ریختن آن روی گوشی ابتدا برنامه را نصب کنید و سپس در گوشی به فولدر android و سپس data بروید، فولدر com.elky.likekids.fr که در فایل زیپ بوده و دانلود کردید را در این مکان Paste نمایید.

 

ادامه مطلب ...
1447 بازدید

یادگیری زبان آلمانی در یک مدت یک ماه

 

نام نرم افزار:  Germani In A Month ورژن ۱٫۵ مخصوص گوشی های  اندروید

حجم : ۹۴٫۶ مگابایت

نرم افزار فوق العاده برای آموزش آلمانی برای همه افرادی که تمایل دارند زبان آلمانی را در مدت کوتاهی و در اوقات فراغتشان آموزش ببینند.

با استفاده از نرم افزار بسیار جالب و آموزشی German in a Month زبان آلمانی را در مدت فقط یک ماه یاد بگیرید و از آن لذت ببرید. پایه و اساس کارکرد این نرم افزار برای آموزش زبان آلمانی به صورت شنیداری و دیداری و فراهم کردن محیطی کاملا آلمانی می باشد و از روش های روتین آموزشی که با قواعد دستوری شروع می شوند کمتر استفاده می کند. فایل دیتا مربوط به برنامه هم قرار داده شده است .

این نرم افزار بر روی آندروید نسخه ۲٫۱ به بالا قابل نصب و اجرا می باشد.

راهنمای نصب برنامه : برای ریختن آن روی گوشی ابتدا برنامه را نصب کنید و سپس فولدر com.elky.likekids.de که در فایل زیپ بوده و دانلود کردید را کپی نمایید و در گوشی خود به فولدر android و سپس data بروید و آنرا در این مکان Paste نمایید.

ادامه مطلب ...
4820 بازدید

آموزش گرامر زبان انگلیسی در موبایل

آموزش گرامر زبان در موبایل

 

نلم: آموزش گرامر زبان انگلیسی در اندروید

Oxford_Grammar And Punctuation v3.2.94

فرمت :   APK قابل نصب در گوشی های اندروید

نرم افزار بسیار مفید برای گوشی های اندروید جهت آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی .به وسیله این نرم افزار قادر خواهید بود با استفاده از نمونه های استفاده شده از افعال مختلف و صفات و حتی اینکه چه زمانی از پرانتز و چه زمانی از کاما استفاده کنید گرامر زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزید

 

ادامه مطلب ...
2748 بازدید

Free Dictionary Org v2.4 برای اندروید

 دیکشنری

.

یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی میباشد. دیکشنری بسیار جامع با قابلیت نمایش یک عکس از کلمه ای که جستجو کرده اید.  برای مثال اگر کلمه red را جستجو کنید، ابتدا توضیح کاملی از این رنگ به شما نمایش میدهد. مثل: رنگ قرمز رنگ خون است و … سپس برای درک بهتر کلمه، یک عکس حاوی رنگ قرمز نیز اضافه میکند.

 

ادامه مطلب ...
1042 بازدید

دانلود دیکشنری آفلاین Offline Dictionaries Pro v2.0.0

دیکشنری های چند زبانه

دیکشنری Offline Dictionaries Pro بهترین و کامل ترین دیکشنری آفلاین انگلیسی به زبان های دیگر از جمله عربی است. Offline Dictionaries Pro دارای ۱۲۳,۰۰۰ کلمه و شامل ۲۰۰,۰۰۰ هم معنی و تعاریف است. لیست کامل زبان های تحت پشتیبانی Offline Dictionaries Pro  در ادامه مطلب موجود است.

 

ادامه مطلب ...
2348 بازدید

مجموعه انگلیسی روان برای انروید Fluent English

کتاب صوتی انروید

 

نرم افزار دیکشنری چند زبانه و یک نرم افزار بزای آموزش زبان انگلیسی برای همه گوشی های انروید

Fluent English یک نرم افزار فوق العاده برای تمام کسانی است که علاقه به انگلیسی دارند و می خواهند زبان خود را تقویت کنند. این نرم افزار در زمینه Listening و ترجمه به شما کمک قابل ملاحظه ای خواهد کرد. این نرم افزار دارای دیکشنری های زبان های مختلف می باشد که می توانید به دلخواه هرکدام را از روی گوشی دانلود نمایید ولی دیکشنری زبان فارسی به طور جداگانه قرار داده شده است. زبان هایArabic, Armenian,  Bulgarian, Chinese, Czech, French, German, Hindi, Croatian, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese دارای دیکشنری هستند. این ابزار چندین کتاب مختلف که قرار است به صورت صوتی پخش شود را آماده کرده است که باید آنها را دانلود کنید ولی یک کتاب دلخواه قرار داده شده است. پس از دانلود فایل Rar، فایل apk را نصب کنید و یکبار برنامه را اجرا کنید و سپس آنرا ببندید، حال دو فایل دیگر که با پسوند fbk و fdk مشخص هستند را در فولدر Fluentizer در گوشی بریزید. کتاب شما آماده است، به آن گوش کنید و در صورت نیاز، کلمات را ترجمه نمایید.

 

ادامه مطلب ...
1625 بازدید

دانلود رایگان دیکشنریGoldenDict v1.4.1 برای آندروید

دانلود دیکشنری موبایل

نام نرم افزار: دیکشنریGoldenDict v1.4.1 برای آندروید

دیکشنری حاضر دیکشنری بسیار مفید و پرکاربرد در برای گوشی های انروید است مزیت اساسی این دیکشنری داشتن پوسته است که به وسیله آن قادر خواهید بود از هر دیکشنری ای استفاده کنید…

احتمالا با نرم افزار بسیار جالب GoldenDict آشنا هستید. نسخه اندروید این ابزار کاربردی هم منتشر شده است. GoldenDict هیچ گونه دیکشنری به طور پیش فرض روی خود ندارد و فقط پوسته ای برای نمایش پایگاه داده های دیکشنری های مختلف است و به همین جهت بسیار مفید و کاربردی می باشد. پایگاه داده های دیکشنری های Lingoes، Babylon، Lingvo در این نرم افزار قابل استفاده هستند. برای مثال برای دیکشنری بابیلون فایل های با پسوند BGL را پیدا کنید و روی گوشی خود در فولدر GoldenDict بریزید. از این به بعد بابیلون را در اختیار خواهید داشت……

 

ادامه مطلب ...
1303 بازدید

دانلود دیکشنری شیمی

دیکشنری شیمی

Mac Grow-hillانتشارات 

فرمت : PDF

تعداد صفحات:  443 صفحه

کتاب الکترونیک دیکشنری شیمی که به رایگان برای شما برای دانلود قرار داده شده است شامل مجموعه ای کامل از لغات و اصطلاحات شیمی می باشد که  در قالب کتای الکترونیک آورده شده است.شما براحتی می توانید اطصلاح مورد نظرتان را در این کتاب جستجو کرده و معنی آن را پیدا کنید.این کتاب از انتشارات معتبر مک گروهیل بوده و به زبان انگلیسی می باشد. و در حال خاضر بهترین کتاب برای دانشجویان رشته شیمی و همه افرادی که با این رشته سرو کار دارند می باشد.

ادامه مطلب ...
10643 بازدید