ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نمایش مطالب در رابطه با برچسب: {زبان دانلود | دانلود دیکشنری آکسفورد}

دیکشنری تصویری زبان چینی

ديكشنري

The Canadian Oxford Picture Dictionary

Chinese English

نام کتاب: دیکشنری تصویری زبان چینی آکسفورد

دومين ويرايش از كتاب فوق العاده كاربردي دیکشنری تصویری اكسفورد زبان چینی براي كساني كه علاقه ي زيادي در زمينه يادگيري زبان چيني دارند بسيار كار امد است.

این کتاب دومین ویرایش از کتاب دیکشنری تصویری کانادایی  انگلیسی به  چینی می باشد . در واقع یک دیکشنری تصویری برای همه افرادی است که می خواهند زبان چینی را به عنوان زبان دوم فرا بگیرند.  این دیکشنری کاملا رنگی و جذاب در هر صفحه یک موضوع خاص را  همراه با تصاویر مختلف به تصویر می کشد.ایین دبکشنری می تواند به عنوان یک منبع آموزشی برای دانش آموزان دبیرستانی و کسانی که در سطح مقرماتی زبان چینی هستند برای آموزش نیز استفاده کنند.در ویرایش دوم این کتاب عمق لغت های مورد استفاده زیاد شده و اصطلاحات چینی فراوانی که یک چینی زبان مورد استفاده قرار می دهد آورده شده است.

نکته منحصر به فرد این کتاب تصاویر زیبا و مرتبطی است که در هر موضوع معرفی شده است در زیر تصاویر با شماره کلمه انگلیسی و ترجمه آن به چینی نوشته شده است .

این دیکشنری برای افراد انگلیسی زبان و افرادی که می خواهند زبان انگلیسی را نیز از طریق تصاویر فرا گیرند نیز مفید است .

ادامه مطلب ...
6254 بازدید

دیکشنری زبان فرانسه برای گوشی های سیمبین

mobile french dictinary

 

نام نرم افزار: Concise Oxford Hachette French DIC_v2_0

یک دیکشنری کامل و بسیار قوی برای گوشی های سیمبین می باشد . این دیکشنری فرانسوی به انگلیسی دارای قابلیت های خاصی است که آن را از هر دیکشنری موبایل سیمبینی مممتاز می کند . از جمله خواص این دیکشنری می توان به خاصیت هوشمندی آن اشاره کرد که قادر است بدون تایپ درست لغت از لحاظ املایی لغت را تشخیص داده و کلمه مورد نظر را برای شما ترجمه کند . و همچنین هر کجا که کلمه را کامل نمی دانستید می توانید با قرار دادن علامت * به جای آن حرف از دیکشنری بخواهید که آن لغت را برای شما حدس بزند .این دیکشنری را شاید بتوان بهترین دیکشنری فرانسوی برای گوشی های با سیستم عامل سیمبین دانست. سیستم عامل سیمبین همانطور که می دانید سیستم عامل محبوب نوکیا است که خیلی از گوشی های دنیا و خصوصا نوگیا به این سیستم عامل مجهز است.

این دیکشنرری شامل ۱۷۰۰۰۰ لغت است که برای جستجو در لغات آن مشابه ویندوز می توانید ار علائم * و ؟ استفاده کنید . این دیکشنری نوشته کمپانی معروف MSDIC می باشد که بسیاری از دیکشنری های موبایل حاصل دستاورد این کمپانی میباشد .

ادامه مطلب ...
917 بازدید