ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نمایش مطالب در رابطه با برچسب: {زبان دانلود | دانلود منابع زبان}

دانلود کتاب for and against

کتاب for and against

دانلود کتاب آموزش زبان For & Against

همراه فایل های صوتی کتاب

کتاب حاضر که در دو سطح نوشته شده است شامل جملات الگویی متفاوتی می باشد که می تواند همه سطوح زبان آموزی شما از شنیدار ،نوشتار ومکالمه و گرامر را حت پوشش قرار دهد.این کتاب را می توانید به شکل رایگان و با لینک مستقیم از سایت زبان دانلود دریافت کنید.

این کتاب به همراه فتیل های صوتی آن ارایه شده است و می تواند در یادگیری زبان شما تاثیر بسزایی داشته باشد . حفظ کردن جملات این کتاب شدیدا توصیه می شود و با حفط کردن جملات قادر خواهید بود ره چند ساله را چند ماهه طی کنید.

کتاب for and against بک کتاب نام آشنا برای زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد . این کتاب خصوصا در کلاس های IELTS برای زبان آموزانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند تدریس می شود . این کتاب شامل لغات فراوانی است و فرم نوشتار کتاب به نوعی است که شما را وادار به صحبت کردن و بحث و گفتگو می کند. مطالب جالب و موردعلاقه زبان آموزان , ارائه تمرینات و فعالیت های نگارشی و ارائه کلمات و عبارات پرکاربرد و کلیدی انگلیسی , مکالمات واقعی , تمرینات تقویت شنیداری , روش تدریجی برای اموزش مکالمه انگلیسی بهمراه تمرکز بر واژه های کاربردی در مکالمه , از جمله آموزشهای آمده در این مجموعه می باشد.

 

For & Against 2: Forming Views and Opinions
Book | Key&Transcript | Audio
For & Against is a two-level series that stimulates discussions for secondary school classes. It covers all the major language skills: reading, writing, listening, and speaking. Fifteen controversial ideas will engage your students’ interest and encourage discussions.

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please login. New users may register below.

 

ادامه مطلب ...
2434 بازدید

آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی

Longman

آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی

نام کتاب: Basic English Grammer Book 1

نویسنده: Anne SeatonY. H. Mew

فرمت: PDF

انتشارات: از سری انتشارات SADDLEBACK

در دنیای امروز، زبان انگیلسی زبان مادری بیش از ۳۴۰ میلیون شهروند از کشورهای انگلستان، اسکاتلند، ایرلند، ایالات متحده آمریکا، کانادا و استرالیا میباشد. علاوه بر آن، بسیاری از کشورها زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود نام میبرند. میلیون ها انسان در سراسر جهان در حال فراگیری زبان انگلیسی هستند تا بتوانند نیازهای فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و علمی را برطرف نمایند.

آموختن گرامر زبان اولین قدمی است که باید برای فراگیری زبان انگلیسی برداشته شود. در این راستا، باید مطالب مربوط به گرامر زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته مورد مطالعه و یادگیری قرار گیرد و این کار مستلزم داشتن منابع انگلیسی مفید و کافی و همچنین تلاش و پشتکار میباشد.

امروزه، تمامی دانش آموزان و دانشجویان دنیا دریافته اند که مطالعه ساختار لغات و جملات بسیار ارزشمند میباشد. دلیل این امر این است که مهارت هایی همچون صحبت کردن (Speaking) و نوشتن (Writing) عیاری از تمامی افراد تحصیل کرده میباشد.

کتاب پیشرو، گرامرهای اولیه زبان انگلیسی را همراه با اشکال و مثال های متعدد به زبان آموزان عزیز آموزش میدهد. ارایه آزمون های متعدد به صورت تستی و تشریحی در کتاب باعث میشود که زبان آموزان عزیز به راحتی بتوانند مطالب ارایه شده در کتاب را فرا گیرند و بدون نیاز به استاد و در منزل گرامر زبان انگلیسی را فرا گیرند. بدون شک میتوان گفت تمامی زبان جویان و زبان آموزان انگلیسی بهره بسیاری را از اصول گرامی ارایه شده در این کتاب خواهند برد. ارایه نکات سودمند در کتاب منجر به تقویت مهارت های موجود شده و توجه بسیاری به اشتباهات گرامری رایج در زبان آموزان دارد.

 

ادامه مطلب ...
2532 بازدید

تقویت مکالمه انگلیسی BBC

 مكالمه انگليسي

مجموعه تقویت زبات انگلیسی Speak Out برای BBC

فرمت : فایل های MP3 به همراه کتاب دانش آموز

كتابي جديد و مناسب جهت يادگيري و اموختن مكالمه انگليسي.اين كتاب به شما در زمينه تقويت مكالمه انگليسي خود كمك مي كند.

یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی جامع که به برای گروه سنی بزرگسال کمک می کند زبان انگلیسی را با استفاده از تمرین بر روی موضوعات مختلف زبان را بیاموزید.این مجموعه به شما کمک می کند تا اعتماد لازم را در برای صحبت کردن در تمامی موضوعات مختلف زبان انگلیسی  پیدا کنید.این مجموعه توسط BBC تهیه شده و به عنوان یکی از بهترین مجموعه های آموزشی زبان در ددنیا که همراه با کتاب و فایل های صوتی که درس به درس در باب موضوعات مختلف است به شما کمک می کند تا هر چه سریعتر زبان را بیاموزید.

ادامه مطلب ...
4564 بازدید