ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نمایش مطالب در رابطه با برچسب: {زبان دانلود | زبان انگلیسی کودکان}

دیکشنری تصویری کودکان

childrendictionary

لغتنامه انگليسي Illustrated Dictionary for Children

ديكشنري تصويري كودكان براي آموختن لغات به همراه تصوير آنها است كه در يادگيري زبان به كودكان كمك زيادي ميكند.والديني كه به يادگيري كودك خود به زبان علاقه دارند نيز اين كتاب را ميپسندند.و خواهيد ديد كه اين كتاب ديكشنري تصويري براي كودكان نيز ميتواند در يادگيري زبان كمك كند.

ادامه مطلب ...
2904 بازدید

بازی لغات انگلیسی برای کودکان

kidsloghat3

یادگیری لغات انگلیسی با بازی برای کودکان

۳۰ Wonderful Word Family Games

يادگيري لغات انگليسي در آموختن از اهميت زيادي برخوردار است پس چه بهتر است كودكان از اول با لغات آشنا شوند و بهتر از آن همراه با بازي كردن با آن ها آشنائي پيدا كنند.كتاب معرفي شده هم در اين زمينه به شما كمك خواهد كرد.

کتابی دیگر برای یادگیری و تقویت دانش لغات انگلیسی با استفاده از بازی و سرگرمی برای کودکان

ادامه مطلب ...
7001 بازدید

Disney Alphabet

يادگيري الفبا

Disney Alphabet

يكي ديگر از كتاب هاي كارتوني و جذاب همراه با اشكال انيميشني كه براي يادگيري لغات و الفباي زبان انگليسي بسيار مفيد و كاربر دي مي باشد.اين كتاب ساخته شركت معروف Disney مي باشد كه اين شركت مهارت بالايي در ساخت انيميشن دارد.

Disney Alphabet  یکی دیگر از مجموعه کتابهای آموزشی کمپانی معروف Disney است که در امر ساخت کارتون و انیمیشن های کودکانه و همچنین مجموعه های اموزشی کودکان بسیار شناخته شده و فعال است . این کتاب مصور رنگی به اموزش الفبای زبان انگلیسی به ساده ترین و جذاب ترین شکل ممکن نموده است .

ادامه مطلب ...
1558 بازدید

تقویت خواندن و درک مطلب انگلیسی

درك مطلب

تقويت خواندن و درک مطلب انگلیسی Reading Genres

در اين پكيج كه بيشتر آموزش آن در زمينه تقويت خواندن و درک مطلب انگلیسی است به شما در اين رابطه كمك بسياري مي كند.كه اين كتاب شامل داستان و نمايشنامه است كه باعث تقويت خواندن و درک مطلب انگلیسی شما مي شود.

مجموعه Reading Genres که شامل ۵ سطح می باشد یک مجموعه کمک آموزشی که با هدف بهبود مهارت خواندن Reading و درک مطلب در زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده است . این مجموعه کتب که کاری از انتشارات MacMillan معروف است با ارائه مطالب جذاب و خواندنی و متنوع ,  داستانهای زیبا و سرگرم کننده,  نمایشنامه های معروف در ژانرهای متفاوت , بهمراه  تمرینات و فعالیت های امده در کتب به بهبود مهارت خواندن شما و همچنین ایجاد حس لذت از خواندن به زبان انگلیسی در شما کمک بسزایی میکند. این مجموعه بسیار جالب را می توانید به رایگان از زبان دانلود دریافت نمایید.

ادامه مطلب ...
1526 بازدید

تقویت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی

مهارت خواندن

READING STREET – Fresh Reads for Differentiated Test Practice (Grade 1- Grade 2 – Grade 3 -Grade 4-Grade 5) + Teacher’s Manual

كتاب تقويت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی

سطح يك تا پنج كتاب هاي تقويت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی را مي توانيد براي تقويت دانش انگليسي خود در مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی به كار ببريد.اين كتاب ها به همراه تست ها تمارين مي باشد.

مجموعه کتابهای تمرینی Reading Street برای بهبود مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی بوده که در ۶ سطح ارائه شده است که بهمرا آن دانش لغات زبان آموز هم ترقی می یابد. در هر سطح یک کتاب شامل تمرینات و تست هایی برای درک مطلب آمده است و در کتاب دیگر همان نکاتی برای معلمان و جواب تمرینات و تست ها امده است. تمرینان بدین گونه است که متنی در هر درس آمده و بدنبال آن سوالات و تست های مربوطه قرارگرفته است نکته جالب برای سطوح پایین این مجموعه این است که بجای متن یکسری عکس قرارداده شده است و زبان آموز باید درک خود از انها را بسنجد. کتاب های تمرینی درک مطلب Reading Street سطح ۱,۲,۳,۴,۵ را می توانید در ادامه مطلب به رایگان دانلود نمایید.

ادامه مطلب ...
1821 بازدید

فلش کارتهای آموزش انگلیسی

فلش كارت

English Time 1-6 Picture and Words Cards

پكيج فلش کارتهای آموزش زبان انگلیسی براي كودكان

پكيج كاربردي و موثر در يادگيري زبان انگليسي براي كودكان فلش کارتهای آموزش انگلیسی كه در زمينه آموزش با تصاوير بسيار مفيد است و در يادگيري كلمات و لغات به كودكان بسيار مفيد مي باشد.

مجموعه English Time یکی از مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کودکان است با جستجو در سایت میتوانید همه سطوح این مجموعه را دانلود نمایید . اما در این پست مجموعه فلش کارتهای این سری آموزش زبان انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید دانلود نمایید.فلش کارتهای هر ۶ سطح در این مجموعه قرارداده شده است .

ادامه مطلب ...
4716 بازدید

کتاب Phonics برای مبتدی ها

book9000

Beginner Phonics Books

 

كتاب كتاب Phonics براي مبتدي ها كتابي درزمينه يادگيري زبان انگليسي براي كودكان مي باشد.و كودكاني كه الفباي انگليسي را گذرانده اند و يادگرفته اند مي توانند از مطالب اين كتاب بسيار بهره ببرند و در يادگيري به سطح بالاتري برسند.

کتابهای ۲ – 3 – 4 – 5 از مجموعه آموزش زبان انگلیسی Beginner Phonics Books بچه های ۴ تا ۷ سال که توسط سایت progressivephonics تهیه شده اند.

آموزش مهارت خواندن ( کلمات کوتاه ) در زبان انگلیسی برای بچه هایی که دوره یادگیری الفبای انگلیسی را گذرانده اند.

ادامه مطلب ...
5630 بازدید

مطالعه لغات انگلیسی برای کودکان

Spectrum Word Study and Phonics

Spectrum Word Study and Phonics

پکیج اموزشی مطالعه لغات در انگلیسی

 

کتاب اموزشی مطالعه لغات انگلیسی برای کودکان یکی از کتاب های موثر در زمینه یادگیری کودکان واموزش لغات انگلیسی می باشد که بیشتر والدین این کتاب را برای بچه های هشت تا نه سال خود تهیه می کنند که کتاب مطالعه لغات انگلیسی برای کودکان بیشتر به لغات اوائی در کنار مهارت خواند توجه و تمرین داشته است.

مجموعه Spectrum Word Study and Phonics که برای کودکان ۸ تا ۹ می باشد به آموزش کلمات انگلیسی , حروف آوایی و همچنین تقویت مهارت خواندن  در زبان انگلیسی می پردازد .این مجموعه در ۶ سطح ارائه شده است که شما میتوانید ۴ سطح انتهایی را در این پست به رایگان دانلود نمایید. هر کتاب از این مجموعه حاوی داستانهای جذاب و همچنین تمرینات و فعالیت های بسیاری بوده و برای آموزش بهتر لغات انگلیسی از تصاویر رنگی استفاده شده است . کیفیت این مجموعه عالی است .

ادامه مطلب ...
2323 بازدید

سوالات و تست های انگلیسی با جواب

تست انگليسي

Spectrum Test Practice

مجموعه ي سوالات و تست های انگلیسی با جواب كه از نظر تمرين بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد.كه باعث مي شود تا در مراحل بعدي تكنيك هاي ازمون دادن بيشتر اين تمرين ها را مورد توجه قرار دهيد كه همراه با جواب مي باشد.

در این پست می توانید مجموعه Spectrum Test Practice را دانلود کنید . قدم بعدی پس از فراگیری تکنیک های دادن ازمون توسط دانش اموزان, تمرین است وتمرین . مجموعه Spectrum Test Practice با ارائه نمونه تست ها و ازمون های واقعی بهمراه جواب آنها ,اعتماد به نفس دانش آموزان را بالا میبرد . هر کدام از این کتابها شامل بی شمار تست و سوال در زمینه های مهارت خواندن Reading , گرامر , مهارتهای اساسی زبان ,علوم , علوم اجتماعی و ریاضیات است .شش سطح از ۷ سطح این مجموعه جالب و اموزنده را می توانید به رایگان از زبان دانلود دانلود نمایید

ادامه مطلب ...
3760 بازدید

کتاب انگلیسی برای کودکان

داستان کودکان

 

نام کتاب: رفتن به پارک (داستان انگلیسی کودکان)

فرمت : PDF

تعداد صفحات : ۱۳ صفحه

یک داستان زیبا برای رده سنی کودکان برای آموزش زبان انگلیسی . این داستان با عکس هایی زیبا کودک را برای یادگیری تشویق می کند . همچنین این کتاب برای افراد خیلی مبتدی درزبان انگلیسی نیز مفید می باشد .

 

ادامه مطلب ...
2921 بازدید