ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

✔️ یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

✔️ افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

✔️ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

✔️ مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نمایش مطالب در رابطه با برچسب: {زبان دانلود | گرامر زبان فرانسه}

مرجع کامل گرامر زبان فرانسه

FG 1

مرجع کامل گرامر زبان فرانسه

نام کتاب: A Reference Grammar of French 

نویسندگان: R.E Batchelor & M Chelbi-Saadi

فرمت: PDF

انتشارات: Cambridge

تعداد صفحات: ۸۰۲

کتاب مرجع کامل گرامر زبان فرانسه یک کتاب جامع، به روز و اصیل در زبان فرانسه میباشد. این کتاب شامل اطلاعات جدید در مورد موارد گوناگونی چون تلفظ ها، اعداد، لغات خارجی (شامل عربی، لاتین، انگلیسی، ایتالیایی و اسپانیایی)، صفت ها، اسامی، میزان رایج بودن لغات و کاربرد آنها در موقعیت های گوناگون میباشد. مثال ها تنها از کشور فرانسه الهام نگرفته شده است، بلکه همچنین از کبک کانادا، بلژیک و سوییس نیز الهام گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
5136 بازدید

دانلود کتاب Ultimate French Advanced همراه فایل های صوتی

ultimate-french-advanced-course

 

 کتاب آموزشی  Ultimate French Advanced   زبان فرانسه همراه فایل های صوتی

مجموعه ای باورنکردنی برای یادگیری زبان فرانسوی

نام کتاب : Ultimate French Advanced با فایلهای صوتی
فرمت : PDF همراه ۴ سی دی فایل های صوتی

تعداد صفحه : ۴۰۰ صفحه

کتابی استثنایی برای آموزش زبان فرانسه همراه ۴ cd فایل های صوتی کتاب. این کتاب برای زبان آموزان زبان فرانسه در سطح متوسط شامل ۲۰درس در موضوعات متنوع و کاربردی و به روز دنیا  تدوین شده است و شامل بخش های متنوعی است که به آموزش گرامر زبان فرانسه ،لغات مهم (Vocabulary) تمرینات متنوع و حتی نکات فرهنگی و دیالگ های بسیار جالب و کاربردی که یادگیری زبان فرانسه را بسیار آسان می کند. این کتاب ۴۰۰ صفحه ای همراه فایل های صوتی آن آرشیو کاملی از گرامر ،صرف فعل ،لغات،نکات نگارشی ،دیالگ،آموزش فرهنگ زبان فرانسه و همچنین لغات و جملاتی درباره کسب و کار و شغل و کاریابی به زبان فرانسه می باشد.

در بخش بسیار جالبی از کتاب (appendix) به روش های نامه نگاری مربوط می شود و شما را با نوشتن یک نامه رسمی و غیر رسمی به زبان فرانسه اینکه در ابتدای نامه و انتهای نامه چه بنویسید و نکات نگارشی آشنا می کند.

این کتاب به عنوان یکی از بهترین منابع آموزش زبان فرانسه برای زبان آموزان زبان فرانسه در کل دنیا مطرح است .این کتاب به همراه ۴ سی دی صوتی این کتاب را با لینک مستقیم و به شکل رایگان م توانید از سایت زبان دانلود دریافت کنید.

آموزش زبان Ultimate French Advanced  

آموزش زبان فرانسه همراه ۴ cd فایل های صوتی کتاب
 

ادامه مطلب ...
2410 بازدید

مجموعه آموزشی فرانسوی TAKE OFF IN FRENCH

take off in french

 

نام مجموعه : مجموعه  کتاب های آموزش زبان فرانسوی به همراه فایل های صوتی

فرمت فایل :  PDF به همراه فایل صوتی مجموعه

تعداد صفحات : ۶۶۷ صفحه

این مجموعه  کتاب TAKE OFF IN FRENCH به همراه فایل های صوتی به همراه یک سرس کتاب ها مورد نیاز از انتشارات دیگر.

مجموعه ای ارزشمند اtake off in french به همراه  فایل های صوتی آموزش آن .این .کتاب از تنتشارات آکسفورد می باشد و یک کتاب بسیار مفید برای زبان آموزان زبان فرانسه است. به همراه این کتاب لیستی دیگر از کتاب های آموزشی زبان فرانسه نیز آورده شده است که لیست آن را در زیر مشاهده می کنید.توسط این کتاب می توانید زبان فرانسه را خیلی سریع راحت و همراه با تفریح و سرگرمی یاد بگیرید.به همراه شخص فرانسه زبان در فایل های صوتی، مکالمات و تمرین ها را همراهی کنید.این مجموعه از سطح از سطح پیشرفته تا مقدمانی و ابتدایی آموزش زبان فرانسه را شامل می شود در واقع یک مجموعه کامل برای زبان آموزان در هر سطحی برای یادگیری زبان فرانسه می باشد.این مجموعه شامل هر آنچه که شما برای صحبت کردت به زبان فرانسوی خواندن و نوشتن و گرامر آن را شامل می شود و انعطاف را به شما در زمان یادگیری هدیه می دهد.همچنین شامل سوالات و تمرینات آنلاین هست که شما را در هر چه بهتر یادگیری زبان فرانسه یاری میدهد.

 

ادامه مطلب ...
2838 بازدید

دانلود کتاب فارسی آموزش فرانسوی

زبان فرانسوی

نام کتاب : آموزش فرانسوی به زبان فارسی

فرمت کتاب :   PDF

تعداد صفحات :   66 صفحه

کتاب آموزش فرانسه حاضر  به زبان فارسی نوشته شده و تلفظ کلیه کلمات به فارسی و متن آن نیز فارسی می باشد و برای همه زبان آموزانی که انگلیسی قوی ندارند مناسب است چون اکثر کتاب های فرانسه به زبان انگلیسی است

زبان فرانسوی , پس از زبان های اسپانيایی و پرتغالی سومين زبان پرگویش و از خانواد ٴه زبان های رومی است . جمعا حدود ۱۲۸ ميليون نفر به این زبان صحبت م یکنند اما تنها ۶۷ ميليون نفر آنان گویش وران مادری این زبان هستند . با این حساب از لحاظ تعداد گویش وران مادری , زبان فرانسوی رتبهٴ هجدهم در جهان را داراست اما از لحاظ گویش وران روزمره رتبهٴ نهم را دارد . زبان فرانسوی , زبان رسمی ۲۹ کشور است و می توان گفت پيش از جنگ جهانی دوم بخصوص در زمين ههای مثل دیپلماسی ,تجارت , و حمل و نقل , زبان بين المللی به حساب می آید. در كشور ما از ديرباز زبان فرانسه آموزش داده مي شده و در دوره قاجار به عنوان زبان دوم بعد از فارسي بكار مي رفته است ٬ با اعظام دانشجويان به كشور فرانسه براي تحصيل در رشته هاي مختلف در زمان رضا خان اين اعتبار و گسترش بيشتر از قبل قابل مشاهده بوده است ٬ تا آنجا كه د انستن زبان فرانسه در خانواده هايمتمول و رجال يك ضرورت محسوب شده و اكثر فرزندان اين خانواده ها از معلمين خصوصي براي آموزش اين زبان بهره مي برده اند . در سالهاي اخير نيز استقبال فراواني از اين زبان بعمل مي آيد و دانشگاهها و موسساتخصوصي و غير خصوصي زيادي به آموزش اين زبان مي پردازند ٬ كه از جمله مي توان كانون زبان ايران را نام برد كه در حال حاضر معتبرترين موسسه با استاندارهاي روز دنيا براي فراگيري زبان فرانسه در ايران محسوب مي شود و در حال حاضر در كليه سطوح خدماتي را به زبان آموزان ارائه ميدهد….

ادامه مطلب ...
12006 بازدید

کتاب گرامر فرانسه

تعداد صفحات: ۴۵۰
فرمت کتاب: PDF

كتاب A studend grammer of Franch يك كتاب گرامر براي دانش آموزان انگليسي زبان است که میخواهند فرانسه بیاموزند. در این کتاب درباره مباحث گوناگون زبان فرانسه بحث شده است.

شما این کتاب الکترونیک را به شکل رایگان می توانید از سایت زبان دانلود دریافت کنید .

ادامه مطلب ...
2094 بازدید