Rough Guide French Phrasebook همراه فایل های صوتی

Rough Guide French Phrasebook

 

نام مجموعهRough Guide French Phrasebook  همراه با فایلهای صوتی

کتاب Rough Guide French Phrasebook بهـتـــرین  مرجع برای یادگیری عبارات در زبان فرانسه است. اگر در مکالمه زبان فرانسه با مشکل رورو هستید این کتاب شدیدا به شما پیشنهاد می شود. علت اینکه این کتاب را بهترین زمسنه در این ضمینه دانسته اند می توان به تکات زیر اشاره داشت:

  • استفاده آسان و راحت از زبان انگلیسی برای آموزش زبان فرانسوی
  • بکار بردن لغاتی که معنای متفاوتی دارند
  • متن راحت همراه با فایل های صوتی مجموعه جهت تقویت قدرت شنیدار فرانسویتان

آموزش زبان فرانسوی

  Rough Guide French Phrasebook 

بهترین آموزش زبان با استفاده از کتاب و فایل های صوتی
مرجع یادگیری مکالمه روان و صحیح فرانسوی

 همه ی ما دیکشنری های گوناگون فرانسه زیاد داریم که مثلا توش نوشته که happy چی میشه یا birth چی میشه . اما تو کدومش نوشته که Happy_birthday چی میشه ؟!
مثلا شما می دونید که تخم مرغ میشه oeuf و آبپز کردن هم میشه bouillir . اما آیا می دونید که تخم مرغ آبپز میشه : l’oeuf à la coqueمیشه : l’oeuf à la coque  ؟
این کتاب همونجور که خودش هم میگه phrasebook است. یعنی بجای لغتنامه میشه به این کتاب عبارت نامه گفت . این کتاب شامل هزاران جمله ی آماده است که حفظ کردن اونها به تقویت مکالمه و جمله سازی شما خیلی کمک میکنه.
 

Rough Guide French Phrasebook دانلود             

بخش اول کتاب  جملاتی کاربردی  (با تلفظ) در موقعیت های زیر است:
 بانک ، رزرو اطاق در هتل، کرایه کردن خودرو، اتصال به اینترنت (مثلا در کافی‌نت) ، جهت شناسی ، اورژانس ، گپ با دوستان ، سلامتی، دفتر پست، خرید ، رستوران ، در سفر ، …
بخش دوم کتاب شامل :  (حدود ۱۰۰ صفحه) شامل هزاران عبارت کوتاه و بلند و جمله انگلیسی همراه با معادل فرانسوی شان است. این بخش معرکه است.
بخش سوم کتاب شامل: (حدود ۸۰ صفحه) شامل هزاران عبارت فرانسه و معنی انگلیسی آنهاست. مثلا در اینجا شما عبارتی مثل bande magnétique را می بینید که همون نوار کاست خودمونه !
بخش چهارم کتاب:توضیحاتی است که در منوی غذاها و نوشیدنی های فرانسوی مشاهده میکنید. مثلا اینکه فلان مرغ با الکل سرخ شده یا فلان نوشیدنی توش سرکه و فلان داره …
بخش پنچم کتاب شامل: این بخش که How the Language works نام دارد شامل بخش های گوناگونی برای آشنایی با گرامر فرانسه است. آشنایی با انواع پیشوندها، ضمیرها، صفات (مقایسه ای و برتری) و قیدها، ضمائر مستقیم و غیر مستقیم، ضمائر انعکاسی، آشنایی با افعال، زمان های حال ساده ، گذشته کامل، گذشته استمراری، آینده، منفی ، امری ، سوالی، آشنایی با تاریخ و روزها و ماه ها و جملات کاربردی فراوان. آشنایی با اعداد عادی و ترتیبی .

 
1184 بازدید
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.