مطالعه لغات انگلیسی برای کودکان

Spectrum Word Study and Phonics

Spectrum Word Study and Phonics

پکیج اموزشی مطالعه لغات در انگلیسی

 

کتاب اموزشی مطالعه لغات انگلیسی برای کودکان یکی از کتاب های موثر در زمینه یادگیری کودکان واموزش لغات انگلیسی می باشد که بیشتر والدین این کتاب را برای بچه های هشت تا نه سال خود تهیه می کنند که کتاب مطالعه لغات انگلیسی برای کودکان بیشتر به لغات اوائی در کنار مهارت خواند توجه و تمرین داشته است.

مجموعه Spectrum Word Study and Phonics که برای کودکان ۸ تا ۹ می باشد به آموزش کلمات انگلیسی , حروف آوایی و همچنین تقویت مهارت خواندن  در زبان انگلیسی می پردازد .این مجموعه در ۶ سطح ارائه شده است که شما میتوانید ۴ سطح انتهایی را در این پست به رایگان دانلود نمایید. هر کتاب از این مجموعه حاوی داستانهای جذاب و همچنین تمرینات و فعالیت های بسیاری بوده و برای آموزش بهتر لغات انگلیسی از تصاویر رنگی استفاده شده است . کیفیت این مجموعه عالی است .

 

Spectrum Phonics, Grade 3
Excellent Tool for Standardized Test Preparation!

Our proven Spectrum Phonics grade 3 workbook features 168 pages of age-appropriate activities for reinforcing vocabulary knowledge and reading comprehension. Recently updated to current national testing standards, including nonfiction activities and a revised sequence for smooth transitioning between skills. This workbook for children ages 8 to 9 emphasizes phonics and word study as building blocks in reading proficiency

untitled

untitled111

2338 بازدید
نظری بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.